м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок
19.07.2019

Брендзона – комплексна презентація продукції!

Один з напрямків роботи нашої компанії  створення і виготовлення брендованих зон або «магазинів всередині магазинів».

Щоб продати товар  його треба вправно презентувати. З цією задачею найкращим чином впорається бренд-зона (shop-in-shop) – цікаве рішення, що привертає клієнтів власною неординарністю. При створенні рекламної конструкції важливу роль відіграє оригінальний дизайн, продуманий конструктив з правильно підібраними матеріалами та технологіями їхноьї обробки, декоративні елементи та світлові ефекти. Все це дозволяє виділитись Вашому бренду, максимально розкрити особливості та можливості продукції, та, як підсумок  залучити більше покупців, збільшити продажі.

В короткий термін наші фахівці розроблять індивідуальний проєкт, вималюють дизайн, встановлять та підключать все необхідне, щоб торгова зона чи виставкова композиція в рамках одного бренду були готові до залучення клієнтів.

Для прикладу візьмемо одну з останніх наших успішних робіт  комплексний проєкт для бренду «Моршинська».

           

Конструкція виконана шляхом комбінації різних матеріалів та технологій. Каркасом виступає біла ДСП товщиною 16 мм. Оздоблення – оракал з повнокольоровим друком та глянцевою ламінацією. Щоб виразно підсвітити продукцію на полиці передбачена LED-стрічка, схована за обмежувач. В одну з ніш вбудований холодильник. Додаткову міцність полиць забезпечує металева труба, що також служить декором. Нижня частина стенду захищена від випадкових пошкоджень відбійником з гнутої металевої труби з порошковим фарбуванням.

Акцентом конструкції являється інсталяція у вигляді великої пляшки води «Моршинська». Вона виконана з декількох шарів прозорого та молочного акрилу з УФ-друком.

Для виконання бренд-зони розроблювався детальний проєкт: в масштабі, з детальними планами та 3D-візуалізацією. Кожен елемент додатково описаний в кресленнях та презентації, щоб виключити невірного трактування. Крім того, була передбачена та розроблена покрокова інструкція для монтажу.

Наша команда із задоволенням виконує замовлення будь-якої складності, робота з такими проєктами завжди цікава. В нашому арсеналі є все необхідне для того, щоб клієнт отримав товар, що повністю задовольняє чи перевищує очікування!

Автор статті
Бондаренко Оксана
Маркетолог

Підписуйтесь на оновлення
І залишайтеся завжди в курсі подій!