10.10.2019

Даруємо подарунки за відгук про нашу роботу! Ви можете допомогти нам стати кращими і цікавішими.

  • News

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in one of the available alternative languages. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Будь-яке успішно реалізоване замовлення —  це результат спільних зусиль клієнта та виконавця. Ми хочемо стати ближче до Вас та краще знати Ваші потреби. Наше прагнення – зробити роботу з кожним клієнтом максимально продуктивною. Тому ми просимо Вас взяти участь в невеликому опитані.

Дайте відповіді на декілька питань за посиланням, і в подяку за приділений час, ми подаруємо знижку 5% на замовлення з будь-якої категорії товару або послуги.

Кожна отримана думка допоможе нам удосконалити сервіс, зробити комунікацію наших співробітників з Вами більш ефективною, покращити якість товарів та послуг.

Ваша думка дуже важлива для нас!

Дякуємо!

* Знижка діє на кожне замовлення протягом місяця з дати заповнення анкети. При заповнені анкети вкажіть ім’я, прізвище, та назву компанії, буд ласка. 

Article author
Бондаренко Оксана
Маркетолог

Підписуйтесь на оновлення
І залишайтеся завжди в курсі подій!