Kyiv, 4 Krjujanovskogo street +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Order calculation
16.09.2021

Новий автоматизований ріжучий комплекс IECHO PK0604

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the default language of this site. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

«Ми уважно стежимо за потребами й запитами ринку. Тому прийняли рішення встановити в відділі цифрового друку автоматизований порізочний комплекс. Тепер ми можемо ще оперативніше виробляти для наших клієнтів короткі наклади упаковки, P.O.S. Матеріалів. Нема потреби чекати виготовлення штампа та витрачати час і ресурси на приладку висікання. Сигнальні екземпляри наші замовники зможуть побачити та помацати буквально за 1-2 дні з моменту замовлення й отримати навіть дуже короткі тиражі за розумною вартістю» – Віталій Межеріцький, операційний директор Univest Advertising Production.

У вересні ми встановили новий автоматизований планшетний ріжучий комплекс IECHO PK0604. Це відмінний інструмент для контурної різки й біговки зображень, надрукованих на будь-яких листових матеріалах формату А3+. На нашому виробництві новий компактний каттер з самонакладом прекрасно доповнив великі ріжучи комплекси Zund і ділянку плоттерної порізки.

Каттер iECHO дозволяє оперативно виконувати цілий спектр завдань: наскрізна криволінійна порізка, ріцовка, перфорація, біговка. Попри невеликі розміри, обладнання справляється не тільки з папером, а й з щільною двосторонньою ламінацією на картоні щільністю 250 г, відмінно ріже магніт і переплетений картон.

Завдяки функції самонаклада, вакуумному столу, точної оптики каттер iEcho максимально продуктивний і дозволяє вирізати досить складні контури з високою точністю.

Технічні параметри ріжучого плоттера IECHO PK:

• Призначення: фігурна порізка та біговка матеріалу
• Робоча область: 600х400мм
• Тип ножа: флюгерний, біговка, осциліруючий тангенціальний ніж
• Швидкість різання: до 1000 мм/с
• Максимальна товщина матеріалу: до 6 мм
• Сенсор світла, Вакуумний притиск, Автоподавання та автоприйомка
• Матеріали: самоклеючі та сітловідбивчі плівки, синтетичний папір, картон, пластики, гофрований і макулатурний картон, магнітний вініл.

Галузь застосування:

• Рекламна поліграфія (брошури, флаєри, папки, листівки, упаковка або сувенірна упаковка).
• P.O.S. Матеріали (шелфтокери, стопери, воблери, цінники, диспенсери, магніти, бирки).
• Рекламні надіпки (етикетки, наліпки, стікери, стікерпакі, шильди).

Планшетний ріжучий плоттер IECHO PK – гнучкий, виробничий, розумний.
Чергове придбання Univest Advertising Production, яке робить нашу постдрукарську обробку самої оперативної та точної в Києві!

Підписуйтесь на оновлення нашого блогу, щоб бути в курсі наших новин!

Article author
Віталій Межеріцький
Операційний директор Univest Advertising Production

Підписуйтесь на оновлення
І залишайтеся завжди в курсі подій!