08.05.2018

Чемпіони вибирають чемпіонів або як ми ведемо підготовку до UEFA Champions League 2018!

  • News
  • Projects

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in one of the available alternative languages. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Ваш інформаційний гід знову в ділі. Сьогодні мова піде не тільки про найбільш очікувану подію травня, а й ще одному масштабному проекті Univest Ads Production. Яке, до слова, збігається з Днем Києва.

840_400_4

Згадаймо трохи історії. У 2012 році компанія Univest Advertising Production повністю оформила 4 українські стадіони до Чемпіонату Європи з Футболу UEFA EURO 2012 і була головним локальним продакшн підрядником. УЄФА зафіксували високий рівень виконаних нами робіт, оперативність і вміння втілювати в життя унікальні проекти. В наслідок чого було прийнято рішення і в цьому році доручити нам відповідальний проект з оформлення НСК «Олімпійський» до фінального матчу Ліги Чемпіонів.

840_400_3

Активна фаза підготовки буде проходити протягом 3-х тижнів. Проводитимуться роботи, пов’язані з друком продукції, брендуванням зовнішніх стін стадіону, оформленням внутрішніх елементів чаші стадіону різними рекламними матеріалами з фірмовою символікою УЄФА та самого турніру Ліги Чемпіонів. Для цього спеціально імпортовані матеріали, проведені всі підготовчі роботи, забезпечено необхідний виробничий ресурс.

840_400_2

День за днем, компанія Univest Advertising Production веде роботу по виробництву елементів оформлення, які незабаром займуть своє почесне місце на НСК «Олімпійський» і стануть прикрасою футбольного свята світового масштабу.

Станьте частиною історії, провівши 26 травня за переглядом київського фіналу Ліги Чемпіонів! Вболівай яскраво з нами і отримай естетичне задоволення від красиво оформленого головного стадіону України.

Article author
Межеріцький Віталій
Операційний директор

Підписуйтесь на оновлення
І залишайтеся завжди в курсі подій!