23.08.2018

Допоможемо очистити своє місто від сміття. Let’s Do It!

  • Selection of ideas
  • Other
  • Trends
  • Eco

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in one of the available alternative languages. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Пам’ятайте, як в дитинстві нас змушували здавати макулатуру? Тоді ми ще не замислювалися, яку користь надаємо навколишньому середовищу. Зараз ми прекрасно усвідомлюємо для чого необхідне сортування сміття, але давайте бути чесними до кінця – особисто ви сортуєте свої побутові відходи? Як би нам не хотілося, але часто ми забуваємо це робити…

Варто пам’ятати, що сортування сміття – це найпростіший спосіб зробити планету чистішою! Багато відходів після переробки отримують «другий шанс» на життя – їх використовують вдруге, а це не тільки запобігання шкідливим викидам в атмосферу, а й економія цінних ресурсів.

Як вирішити проблему утилізації небезпечного сміття для природи?

З 1 січня 2018 року набули чинності нові правила сортування сміття відповідно до норми Закону “Про відходи”. Сміття необхідно розділити за категоріями: скло, папір і полімерні матеріали.

Установка практичних і привабливих картонних екобоксов від компанії Univest Advertising Production, що дозволяють сортувати сміття за категоріями – ось ідеальне рішення для будь-якої організації. Поділ допоможе запобігти розкладанню відходів на звалищах і захистити природу від їх негативного впливу.

В даний час багато організацій взяли ініціативу в свої руки і почали самостійно сортувати сміття, але використовують для цього непривабливу і незручну тару. Набір красивих, інформативних, оригінальних і екологічно чистих боксів може стати додатковим рекламним майданчиком з логотипом вашої компанії.

Екобокси – це зручні і компактні урни, які дозволяють розділити сміття на скло, метал, пластик, кришки, батарейки та папір. Відмінний варіант поставити такі картонні екобокси в школах, вищих навчальних закладах, офісах. Оригінальні та інформативні екобокси прекрасно впишуться в загальний стиль інтер’єру і будуть служити його незвичайним доповненням.

Комплект урн зроблений з міцного гофрокартону. Урни призначені для певних відходів, переплутати їх неможливо (якщо тільки дуже постаратися), вони марковані і мають надписи з найменуванням відходу. Отвори різні за формою для візуальної відмінності. Ви можете не тільки додатково поставити на боксі свій логотип, а й замовити фірмове оформлення шухлядки. Виглядають екобокси дуже стильно, але головне, що відходи будуть розсортовані, а навколишнє середовище залишиться чистим і придатним для здорового існування людства.

Щоб встановити комплект в ряд необхідно зовсім небагато місця – близько 190 см в довжину і 60 см глибини. Зазвичай є необхідність у додатковій коробці для відходів паперу. В такому випадку комплект можна доукомплектувати. Коробки можуть стояти в комплекті або будь-яка з коробок може прекрасно вписатися в інтер’єр Вашого приміщення окремо.

Комплект коробок для збору сміття поставляється в розібраному вигляді. Конструкція коробки з кришкою легко збирається на місці.

Комплект коробок для збору сміття складається з:

1. 6 коробок двох видів: для паперу, металу, скла, пластику – 43х43х50 см (ширина х глибина х висота); для батарейок і кришечок – 18х18х50 см.

Korobki

2.  Інструкція по сортуванню відходів.

Инструкции-ua

3. Плакат на стіну над коробками.

Placat_web_ua

Не варто забувати і про користь таких екобоксов, завдяки яким ви зможете подати чудовий приклад іншим користувачам, навчивши їх сортувати відходи.

Давайте зробимо нашу планету чистіше разом!

Article author
Бондаренко Оксана
Маркетолог

Підпишіться на оновлення
І залишайтесь завжди в курсі подій!