Текстильна продукція

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in one of the available alternative languages. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Реклама на екологічних матеріалах!

Текстильна рекламна продукція — один з дієвих рекламних інструментів. Реклама на текстилі застосовується для оформлення інтер’єру, виставок, презентацій, проведення промоакцій та рекламних кампаній, виробництва прапорів.

Рекламний текстиль виглядає стильно і може бути прикрасою будь-якого інтер’єру. Має ряд суттєвих переваг порівняно з банером. Важить в 3-4 рази менше та компактно складається – пряма економія на логістиці. На зображенні немає складок, немає відблисків при фотографуванні і відеозйомці. Зображення можна багато разів демонтувати та монтувати в різних місцях без втрати якості зображення. Для монтажа текстилю не потрібні професійні монтажники. Зображення не схильне до подряпин, заломів. Рекламний імідж можна прати та прасувати. Бекліт тканину (має відмінні світлорозсіюючі властивості), яку застосовують у світлових фреймах SMARTPOSTER коштує у 3 рази менше і пропускає на 20% більше світла ніж, наприклад, молочний акрил (традиційний матеріал для такого завдання).

Смартпостери, софтбаннери, навігація для магазинів, декорації для івентів, брендволи, брендзони, різноманітна прапорна продукція — всі ці продукти ми із задоволенням зробимо для Вас на текстилі.

Не знайшли що шукали?
Залиште свій номер і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 1 години!
Find an effective solution for your business