26.05.2020

Санітарні стійки та стенди

  • News
  • Retail
  • Trends

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in one of the available alternative languages. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Санітарні стенди для дезінфекції рук універсальні, підходять під будь-який дозатор дизінфікуючих засобів,  рідкого мила, мила-піни, лосьйонів для рук і т.д.

Застосування: зони фуд-кортів, кафе, ресторани, офіси, вхідні групи, загальні простори та дитячі зони бізнес- і торгових центрів, магазини, в освітніх та медичних установах, салонах красоти, метро та інших місцях скупчення людей в закритих приміщеннях.

Компанія розробила різноманітні конструкції від простих стійок з дезінфектором до багатофункціональних гігієнічних стендів. Дозатор комплектується опціонально або замовник купує самостійно. В прайсі наведені приклади дозаторів.

Санітарні стенди

Щоб бути на сторожі здоров’я, наша компанія також виробляє прозорі екрани прикасовї зони, захисні екрани для обличчя, сигнальні та попереджувальні наліпки.

Зателефонуйте нам або надішліть запит на електронну пошту: rpk@upp.ua

Наші менеджери допоможуть вибрати стійку або стенд під Ваші потреби.

Article author
Бондаренко Оксана
Маркетолог

Підписуйтесь на оновлення
І залишайтеся завжди в курсі подій!