23.10.2018

Система SMARTPOSTER – ефективне рішення для вашої реклами!

  • News
  • Useful marketers
  • Other
  • Retail

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in one of the available alternative languages. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Світ реклами не стоїть на місці, і ми хочемо представити вам сучасне рішення для оформлення магазинів, брендових мереж, інтер’єрів, виставок і презентації продукції!

Вивчивши потреби ринку, ми виділили основні моменти, які об’єднують наших партнерів і клієнтів з різних сфер: необхідність акуратно, екологічно і швидко оформляти або декорувати свої простори. Матеріали, які найбільш часто використовуються, накладають свої обмеження. Банерні тканини мнуться, вимагають складних систем фіксації і з ними не завжди зручно працювати. Плівкою обклеюють не всі поверхні. Багаторічний досвід з різними матеріалами показав нам слабкі сторони існуючих рішень, що дало нам привід задуматися про виведення на ринок нового продукту на основі текстилю, який був би легким, зручним у транспортуванні і монтажі, не втрачав свій зовнішній вигляд після багаторазового застосуваня, і при цьому був екологічним.

Представляємо систему SMARTPOSTER – новий сучасний продукт, що задовольняє потреби клієнтів у зручній та ефективній системі оформлення просторів.

SMARTPOSTER – це текстильний постер, заправлений в легку алюмінієву раму, і переваги використання такої конструкції дуже вагомі.

blog_smartposter2

По-перше, використання алюмінієвих профілів, робить конструкцію легкою і довговічною.
По-друге, постер з тканини – екологічний матеріал, не дає відблисків, складок і застрягання, тому в будь-якому місці буде виглядати акуратно і стильно. Таке декорування прикрасить собою будь-який інтер’єр.
По-третє, тканина має хороші світлорозсіюючі характеристики, через що SMARTPOSTER з LED-підсвіткою виглядає набагато ефектніше, ніж акрилові лайтбокси.
По-четверте, система монтажу настільки проста, що для неї не потрібно спеціально підготовлений персонал. Рами системи SMARTPOSTER легко збираються і розбираються, а зміна постера відбувається всього за кілька хвилин, завдяки силіконовій стрічці, пришитою по периметру.

blog_smartposter3

Особливо затребуваною система SMARTPOSTER стане у клієнтів, яким необхідно часто змінювати зображеня. Витрати на алюмінієвий профіль швидко окупляться, і він прослужить довгі роки, а оновлюватися буде лише текстильне полотно з картинкою. Сфера застосування системи дуже широка: це реклама товарів, послуг, подій, оформлення презентацій, стендів і фотозон. Повною мірою переваги відчутні на виїзних заходах, коли важлива швидкість монтажу, мала вага конструкцій і зручна логістика. Адже в складеному стані SMARTPOSTER поміщається в невелику сумку.

Отримати додаткову інформацію по системі SMARTPOSTER і подивитися приклади заропонованих рішень можна тут.

Article author
Бондаренко Оксана
Маркетолог

Підписуйтесь на оновлення
І залишайтеся завжди в курсі подій!