17.09.2020

Таблички в поля

  • News
  • Таблички в поля

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in one of the available alternative languages. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Таблички в поля — зручний засіб інформування для підприємств аграрної сфери.

Інформаційні таблички встановлюються на межах великих територій сільськогосподарських земель, на експериментальних ділянках, і містять дані про посаджені культури, дати, терміни та заплановані роботи, на кшталт обробки або поливу. Такі польові таблички та борди виглядають пристойно, підкреслюючи серйозність аграрної компанії. А також є хорошим помічником аграріям на проведення дня поля.

Ми пропонуємо виготовити інформаційні таблички в поля різних форм і розмірів: прямокутні, фігурні, а головне — яскраві. Вони будуть помітні здалеку, що не загубляться серед зелених насаджень. Міцний пластик, який використовується при виготовленні табличок на поля, стійкий до агресивного зовнішнього середовища. Інформація та зображення наносяться на поверхню шляхом прямого друку УФ-фарбами на принтері Durst Rho Р10-200, не вицвітають під впливом сонячних променів, атмосферних опадів, від попадання добрив і значить прослужать відмінно весь сезон.

Якщо є потреба в розміщенні інформації, що змінюється з часом, на таблички з ПВХ можливо прикріпити відділення з прозорого пластику. За бажанням клієнта, таблички можуть укомплектовуватися  стійками з дерева або інших матеріалів.

Таблички на поля стануть не тільки робочим інструментом, а й ще однією складовою позитивного іміджу виробника. Переваги їх застосування вже випробували наші клієнти, серед яких агрокомпанії «BASF» та «Syngenta».

Article author
Бондаренко Оксана
Маркетолог

Підписуйтесь на оновлення
І залишайтеся завжди в курсі подій!