11.05.2018

Univest Advertising Production – нові потужності УФ-друку для Вас!

 • News
 • Other

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in one of the available alternative languages. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

 «Коли ми приймали рішення про придбання нового принтера, ми ставили перед собою мету істотно збільшити загальну виробничу потужність нашої ділянки листового УФ-друку. З появою нового надшвидкісного комплексу Durst P10-200 загальна продуктивність ділянки виросла до 2000 м2 / добу. Завдяки цій інвестиції ми можемо максимально скоротити терміни на довгих і об’ємних замовленнях, розширити наші можливості друку і асортимент продукції, що випускається », – операційний директор Межеріцький Віталій.

Набутий принтер Durst Rho Р10-200 забезпечує нам неперевершену універсальність завдяки здатності друкувати на широкому CПЕКТРІ твердих і рулонних носіях. Принтер спеціально розроблений для роботи в сфері візуальної реклами, де найвищі вимоги до якості відбитків, швидкості виконання робіт і гнучкості устаткування. Тепер ми можемо запропонувати найефективніший результат при виготовленні будь-яких продуктів для зовнішньої і інтер’єрної реклами, елітних POS матеріалів, декору.

Технологія: струменевий УФ-друк (для інтер’єрного та вуличного використання).

Кольори: CMYK + White.

Дозвіл друку 1000 dpi

Максимальний формат матеріалу: Товщина – 40мм, Ширина – 2050 мм, довжина – обмежена тільки довжиною матеріалу

Продуктивність з комерційною якістю: до 100 м² / год.

Матеріали: Різні матеріали з покриттям і без, в тому числі: папір, картон, гофрокартон, всілякі пластики, акрил, полікарбонат, ПЕТ, полістирол, композитні матеріали, алюміній, ДСП, фанера, інші медіа для реклами і декору.

850_400_durst

Які переваги отримають наші клієнти завдяки появі нового обладнання промислового класу ?:

 • Ми можемо запропонувати максимально стислі терміни на довгих і об’ємних замовленнях. Виробнича потужність нашої ділянки УФ-друку по жорстким (листовим) матеріалам збільшується в 3 рази.
 • Фарба забезпечує підвищену адгезію зображення на поверхні. Це допомагає уникнути непередбачених витрат коштів і часу на переробку виробів, де фарба пошкодилась / здерлась під час обробки, різання, упаковки, траснпортировки або експлуатації виробу. Можливий друк на найширшому спектрі поверхонь і матеріалів. Таким чином вирішується проблема розводів від праймера на акрилових аркушах.
 • Висока насиченість білил. На відміну від досить прозорих і бляклих зразків із застосуванням неоригінальних білил, використовуваних  в Україні на подібному обладнанні, біла фарба в нашому новому комплексі забезпечує дійсно покритий, рівномірний шар білого.
 • Друк проводиться виключно оригінальною сертифікованою фарбою. Це гарантія стабільної передачі кольору на всіх роботах, максимальної стійкості до вигоряння, високої екологічності відбитків.
 • Прямий друк по гофрокартону. Ми пропонуємо прямий високошвидкісний УФ-друк по листам гофрокартону будь-якого профілю і формату в преміум якості.
 • Став можливим швидкісний інтер’єрний УФ-друк по рулонних матеріалах в ширині до 2 м. Тепер не потрібно шукати компроміс між високою роздільною здатністю екосольвентних відбитків і надійністю і екологічністю УФ-друку. Ми пропонуємо УФ-друк фотографічної якості по оракал і бекліт-плівці.
 • Висока відмовостійкість нашої ділянки друку.
  Підписуйтесь на оновлення нашого блогу, щоб бути в курсі наших новин!

 

Article author
Межеріцький Віталій
Операційний директор

Підписуйтесь на оновлення
І залишайтеся завжди в курсі подій!