Typography design

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in one of the available alternative languages. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Дуже часто дизайн поліграфії – це найважливіша та найбільш трудомістка частина підготовки рекламної продукції. Тому ми вважаємо, що кращий вибір – довірити цю роботу професіоналам. Чому? Тому що поліграфічний дизайн має свою специфіку: добір кольорової палітри, розміщення елементів відповідно до технічних вимог тощо.

В Univest Advertising Production працюють досвідчені дизайнери, які спеціалізуються саме на підготовці поліграфічної продукції до друку. Наші спеціалісти не лише допрацьовують вже підготовані вами поліграфічний дизайн, але й розробляють його з нуля.

Какие услуги дизайна вы можете заказать в Univest?

 • E
  Package
  «Эконом»

  Доработка уже имеющегося дизайна несложной рекламной полиграфии, технический дизайн, верстка визиток, адаптация изображений и размеров изделия и т.д.

 • S
  Package
  «Стандарт»

  Разработка дизайна буклетов, плакатов, визиток, доработка дизайна более сложной продукции: каталогов, многостраничных изданий, продукции нестандартного формата

 • P
  Package
  «Премиум»

  Разработка дизайна сложной полиграфической продукции с нуля (каталога, брошюры, буклета), подготовка трех вариантов дизайна, доведение макета до печатного вида, проектирование выкройки коробки

Готовы реализовать новые идеи?
Оставьте свои контакты
и наш менеджер свяжется
с Вами в течение 1 часа

Чому важливий поліграфічний дизайн?

Мета будь-якої поліграфічної продукції полягає не тільки в збільшенні кількості клієнтів і прибутку. Крім цього, вона також формує образ компанії в очах клієнта, тобто імідж. І дизайн відіграє тут далеко не останню роль. Адже будь-яка реклама насамперед повинна привернути увагу, а потім вже її читають. Крім цього, дизайн поліграфії безпосередньо впливає на якість друку і коректність виконання замовлення. Серед важливих критеріїв дизайну і макета:

• вибір правильної колірної моделі (CMYK, а не RGB);

• вказівка правильних відступів, вилетів і т.д. згідно з технічними вимогами (це захищає від кривих країв, обрізаних елементів та ін.);

• коректне використання векторної і растрової графіки;

• закладання в макет білої фарби і додаткової післядрукарської обробки (білила необхідні для друку за прозорими матеріалами, дизайнерським паперів і т.д.);

• і багато іншого.

Також в друкованій рекламі важливо відповідність фірмовому стилю компанії. І це полягає не далеко в наявності логотипу, а також у фірмових кольорах, елементах і дрібних деталях. Це сприяє підвищенню впізнаваності вашого бренду і підвищення лояльності до нього. Тому, якщо у вас є свій брендбук – обов’язково поділіться ним з дизайнером. Це попередить помилки в дизайні, а також захистить вас від зайвої витрати часу і нервів.

Вартість послуги «Дизайн поліграфії»

Ціни на дизайн поліграфії прораховуються в залежності від складності завдання і самої продукції. Тому ми умовно поділили наші послуги на три пакети: економ, стандарт і преміум.

У пакет «Економ» входять невеликі завдання з доопрацювання дизайну, приведення готових нескладних макетів до відповідності технічним вимогам, верстка візиток і т.д. На такий дизайн поліграфії ціни вас приємно здивують.

Пакет «Стандарт» включає в себе послуги більш серйозного характеру: розробка дизайну для буклетів, листівок, плакатів і т.д., доробка вже наявного дизайну багатосторінкової продукції та поліграфії нестандартного формату.

Розробка дизайну складної поліграфії з нуля, підготовка трьох варіантів, доведення макета до друкованого виду та інші більш трудомісткі завдання, звичайно ж, входять в пакет «Преміум».

Незабаром ми поділимося з вами універсальним прайсом на дизайн поліграфії, а поки, щоб дізнатися точну вартість вашого замовлення, заповніть форму зворотнього зв’язку на сторінці або зателефонуйте нам за вказаним номером в меню.

Розробка дизайну поліграфії в Univest Advertising Production

Наша компанія займається не тільки друком, а й дизайном поліграфії в Києві, а також працює з компаніями по всій Україні. Наш досвід в даній послузі досяг вже 11 років, і за цей час ми вже встигли розробити дизайн поліграфії для безліч компаній. Розробка дизайну поліграфії в Univest Advertising Production виконується досвідченими фахівцями, які спеціалізуються саме на друці поліграфічної продукції. І що найважливіше, вони насамперед вникають в потреби клієнта і виконують свою роботу так, щоб максимально їх реалізувати. Але давайте подивимося всі етапи розробки дизайну поліграфії в нашій компанії:

• спілкування з клієнтом, з’ясування побажань та термінів роботи – дизайнер не приступить до роботи, поки не зрозуміє вимоги і побажання замовника;

• розробка трьох варіантів дизайну і підготовка прев’ю – наші замовники завжди мають можливість і право вибору;

• після затвердження дизайну фахівець переходить до макетування згідно з усіма технічними вимогами, що захищає в подальшому від браку в пресі (обрізані слова по краях, відсутність білої фарби та інше);

• внесення правок в макет, якщо, звичайно, такі є, затвердження фінального макету;

• підготовка файлу до запуску в друк.

Щоб кінцевий результат повністю відповідав вашим вимогам і побажанням, ми узгодимо всі питання з вами на кожному етапі розробки дизайну. Дизайн рекламної поліграфії і будь-якої іншої друкованої продукції – це те, від чого напряму залежить ефект від цієї реклами. Тому не варто шкодувати на нього ні сил, не часу, ні коштів. І якщо ви не впевнені у власних силах і хочете отримати дійсно відмінний результат, довірьте розробку дизайну професіоналам! Тому чекаємо вас в Univest Advertising Production!

Давайте створювати крутий поліграфічний дизайн разом!

Read more
Из каких этапов состоит работа дизайнера?
Этап 1 Получение информации и пожеланий по дизайну от заказчика, обсуждение сроков подготовки превью
Этап 2 Разработка трех вариантов дизайна, подготовка превью этих вариантов для заказчика
Этап 3 Отправка превью. Клиент утверждает понравившийся дизайн
Этап 6 Подготовка финального файла для запуска в печать
Этап 5 Согласование макета с заказчиком, внесение последних правок в макет
Этап 4 Макетирование

4 394 проекта за 11 лет работы:

Они уже активно используют наши дизайнерские решения:

Find an effective solution for your business