м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок
11.06.2018

Як ми оформили стадіони до фіналу Ліги Чемпіонів

  • Проекты

Наша компанія черговий раз брала участь в масштабному проекті – комплексне оформлення стадіонів до Ліги Чемпіонів 2018. Ще на Євро 2012 УЄФА відзначили наше вміння втілювати в життя якісно і в строк унікальні проекти. Завдяки чому було прийнято рішення і в цьому році доручити нам провести і змонтувати продукцію з символікою УЄФА та Ліги Чемпіонів для двох стадіонів «Олімпійський» і «Динамо» ім. В. Лобановського. Також нами забрендовані 400 автомобілів, які були призначені для пересування по місту офіційних делегатів і співробітників УЄФА

Liga1-1

Оформлення стадіону «Олімпійський» складалося з декорування зовнішніх фасадів суперсайтами і наклейками під ними, які були використані вперше в цьому році. На території стадіону забрендовані навігаційні стели, змонтовані холдери і прапори, задекоровані текстильними банерами огорожі стадіону.

Liga1-2

Чаша стадіону була оформлена банерами з сертифікатами пожежної безпеки В1, на верхньому ярусі змонтований великий банер розміром 34х4м, під дахом закріплені протокольні прапори з емблемою іспанського «Реала» і англійського «Ліверпуля». Одним з яскравих і вражаючих елементів оформлення стали текстильні банера у вигляді півкіл, розміщені по обидва боки поля за воротами. Загальна площа банерів склала 4000 м2. Для їх виробництва знадобилося +1500 погонних метрів тканини, 8 діб друку і спеціальний стіл для пошиття цільного полотна.

Liga1-3

Нами організовані зони інтерв’ю і відеорепортажів. Для одного з іноземних телеканалів був виготовлений унікальний стіл. Конструкція виконана з ДСП, поверхня стола обклеєна плівкою Oracal з повнокольоровим зображенням і подальшою ламінацією.

Liga1-4

Одночасно з підготовкою до чоловічого фіналу, на стадіоні «Динамо» готувалися прийняти кращі жіночі команди. Цю арену ми оформили банерами, холдерами, різними наклейками. Найбільш помітною була вежа освітлення біля центрального входу. Відзначимо, що для оформлення вежі ми використовували безшовні банера, які монтувалися на металевих каркасах висотою 12 м і шириною 4м. Поверхня банера виглядала ідеально рівною. Така акуратна реалізація можлива завдяки наявності у нас рулонного УФ-принтера, який може запечатувати рулони шириною до 5 м. Це дуже зручно, якщо мова йде про оформлення великих рекламних площ.

Liga1-5

Фінал Ліги Чемпіонів 2018 залишив приємний слід в історії нашої компанії. Під час роботи над проектом ми отримали масу позитиву і раді, що ми допомогли створити святкову і урочисту атмосферу для цієї грандіозної події.

Автор статті
Межеріцький Віталій
Операційний директор

Підписуйтесь на оновлення
І залишайтеся завжди в курсі подій!