м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок
27.01.2020

Друк на самоклеючій плівці

  • наклейки
  • Новости
  • самоклеющиеся пленки

Самоклеючі плівки неймовірно популярний матеріал в рекламі. Вони широко застосовуються в різноманітній продукції: від маленьких етикеток на виріб та стикерпаків до крупноформатних постерів для вітрин магазинів та офісів. Плівки застосовуються для оформлення короткострокових рекламних акцій, подій, для брендування обладнання.

Проте, нанесення зображень на плівку доволі складний процес: поверхня не вбирає фарбу, найменші недоліки одразу проявляються і сильно помітні. Тому для виробництва самоклеючих плівок потрібне дійсно якісне обладнання, яке весь час підтримується в оптимальному стані.

Плівки розрізняють за двома основними характеристиками:

1)Верхній шар. Плівки можуть бути глянцевими та матовими, білими, кольоровими або прозорими, з металізованим покриттям, світлорозсіювальні та світловідбиваючі.

2)Клейовий склад. Визначає функціональне призначення плівки. Найбільш популярні плівки:

–  з постійним клеєм;

– з клеєм меншої адгезивності, що легко та без слідів демонтуються;

– зі спеціальним клеєм для певних типів поверхонь (наприклад, плівки для обклеювання бетонних або цегляних стін, для асфальту, автомобільні плівки).

Розрізнюють матеріали з суцільним нанесенням клею і такі, де клей нанесено у вигляді сітки з окремих крапок. Шляхом дискретного нанесення під такою плівкою не збираються пухирі з повітрям, мінімізуються заломи, можна декілька разів відклеювати та здвигати плівку на поверхні. Такі плівки дорожче за звичайні самоклейні, але з ними легко можуть працювати не тільки професіонали.

Цифровий та  широкоформатний друк наліпок в Univest Advertising Production

Компанія Univest Advertising Production має промислове екосольвентне та УФ обладнання, тому швидкість друку по самоклеючій плівці в нас одна з найвищих на ринку. Наліпки можуть вироблятись як одиничними накладами, так і сотнями або тисячами екземплярів.

Виробниче обладнання для друку та різання дозволяє виробити навіть довгі наклади за декілька діб.

Маленькі формати наліпок (до формату А3) – друкуються на машині цифрового офсету НР Indigo 5000.

Для наліпок необмеженого розміру використовуються широкоформатні принтери, де зображення друкується в рулонах шириною до 2 м. В таких випадках використовуємо струменевий друк на базі сольвентних або ультрафіолетових фарб. У випадку, коли розмір виробу більше ширини рулону, він розбивається на окремі фрагменти, які клеються на поверхню внапуск.

Переваги, які отримують наші клієнти, замовляючи УФ-друк наліпок:

– максимальна яскравість та соковитість зображення;

– немає потреби в додатковій ламінації, завдяки гарному закріпленню УФ-фарби на поверхні плівки.

– УФ-друк наліпок дає відмінну опірність вигорянню. Для порівняння: наліпки, що віддруковані сольвентом зберігають свій початковий вид від пів року до року, УФ-наліпки можуть служити від 3-х до 5-7 років, зберігаючи 70-80% від своєї базової яскравості.

– УФ-наліпки максимально зручно клеїти та демонтувати з поверхні. Сольвентна фарба роз’їдає поверхню наліпки. Коли відбувається монтаж, особливо на вулиці в теплий період року/при високій температурі, монтажнику дуже складно втримати плівку на поверхні. Вона «пливе»/втрачає свої геометричні розміри, її тяжко поклеїти без складок. УФ-фарба, навпаки, стабілізує плівку, формує на поверхні свою власну плівку, яка допомагає монтажнику максимально швидко виконати монтаж.

Сукупність цих факторів робить наліпки, що надруковані УФ-друком, ідеальними з точки зору зручності використання, довготривалості, оптимізації бюджету.

Автор статті
Бондаренко Оксана
Маркетолог

Підписуйтесь на оновлення
І залишайтеся завжди в курсі подій!