м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
Замовити прорахунок
08.05.2018

Чемпіони вибирають чемпіонів або як ми ведемо підготовку до UEFA Champions League 2018!

  • Новости
  • Проекты

Ваш інформаційний гід знову в ділі. Сьогодні мова піде не тільки про найбільш очікувану подію травня, а й ще одному масштабному проекті Univest Ads Production. Яке, до слова, збігається з Днем Києва.

840_400_4

Згадаймо трохи історії. У 2012 році компанія Univest Advertising Production повністю оформила 4 українські стадіони до Чемпіонату Європи з Футболу UEFA EURO 2012 і була головним локальним продакшн підрядником. УЄФА зафіксували високий рівень виконаних нами робіт, оперативність і вміння втілювати в життя унікальні проекти. В наслідок чого було прийнято рішення і в цьому році доручити нам відповідальний проект з оформлення НСК «Олімпійський» до фінального матчу Ліги Чемпіонів.

840_400_3

Активна фаза підготовки буде проходити протягом 3-х тижнів. Проводитимуться роботи, пов’язані з друком продукції, брендуванням зовнішніх стін стадіону, оформленням внутрішніх елементів чаші стадіону різними рекламними матеріалами з фірмовою символікою УЄФА та самого турніру Ліги Чемпіонів. Для цього спеціально імпортовані матеріали, проведені всі підготовчі роботи, забезпечено необхідний виробничий ресурс.

840_400_2

День за днем, компанія Univest Advertising Production веде роботу по виробництву елементів оформлення, які незабаром займуть своє почесне місце на НСК «Олімпійський» і стануть прикрасою футбольного свята світового масштабу.

Станьте частиною історії, провівши 26 травня за переглядом київського фіналу Ліги Чемпіонів! Вболівай яскраво з нами і отримай естетичне задоволення від красиво оформленого головного стадіону України.

Автор статті
Межеріцький Віталій
Операційний директор

Підписуйтесь на оновлення
І залишайтеся завжди в курсі подій!