м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок
12.07.2022

Послуги зварювання, виготовлення металоконструкцій та монтаж

Univest Advertising Production працює на ринку реклами та має багаторічний досвід у виготовленні металоконструкцій будь-якої складності. Вироби з металу найчастіше виготовляються за допомогою зварювальних робіт. Для цього на виробництві компанії розгорнутий цілий комплекс робіт із застосуванням спеціального зварювального обладнання. В нашому розпорядженні декілька технологій зварювальних робіт: зварювання TIG, полуавтоматичне зварювання сталі MAG, ручне електричне дугове зварювання ММА.

Використання кожної технології зварювання потребує певних знань та дотримання заходів безпеки. Ми потурбувалися про це, тому наші зварювальники пройшли навчання в спеціалізованих навчальних центрах та отримали міжнародний сертифікат та атестацію. Також наші співробітники-зварювальники періодично проходять переатестацію, що підтверджується відповідними документами.

Наші можливості дозволяють нам виробляти конструкції з металу як для рекламних цілей, так і побутового призначення. Ми можемо виготовити виріб з «допусками», які потрібні замовнику і які будуть нижчими за стандарти.

Розглянемо детальніше кожну технологію і де ми можемо бути корисними.

Зварювання TIG (алюміній, сталь тощо) – дугове зварювання електродом, що не плавиться, в середовищі інертного захисного газу. Ще таке зварювання називають аргонодуговим зварюванням.

Ми застосовуємо цю технологію для зварювання конструкцій з алюмінію, сталі, нержавіючої сталі, а також для зварювання тонколистових або тонкостінних конструкцій будь-якої складності.

Зварювання технології TIG має багато переваг, серед яких:

 • високоякісні зварювальні шви;
 • можливість контролювати процес зварювання та стан електродуги;
 • метал під час роботи не розбризкується в різні боки;
 • процес зварювання можна виконувати у будь-якому положенні;
 • відсутність шлаків, шкідливих викидів.

Напівавтоматичне зварювання стали MAG напівавтоматом, при якому зварювання здійснюється за допомогою зварювального дроту, який автоматично подається в зону зварювання, а сам процес проходить у середовищі захисних газів.

Популярність зварювання напівавтоматами обумовлена високою продуктивністю напівавтоматичного зварювання. Але хоч технологія має високу продуктивність, в порівнянні зі зварюванням TIG, в неї не настільки якісний зварний шов. В основному цю технологію ми використовуємо при зварюванні невеликих конструкцій, каркасів, корпусів, металокаркасів для реклами, а також ферми, навіси тощо.

Ручне електричне дугове зварювання ММА – зварювання електродом, що плавиться, при цьому дуга горить між основним металом і металевим стрижнем, що подається в зону зварювання в міру плавлення. Усі ці операції виконуються людиною вручну без застосування механізмів.

Це зварювання широко використовується у багатьох сферах промисловості та домашніх умовах.

Ми використовуємо цю технологію для зварювання товстостінних сталей. Приміром зварювання опорної конструкції для стел (заправки), де товщина сталі перевищує 6-12 мм.

Етапи проходження замовлення для будь-якого зварювання:

 • Менеджер приймає замовлення.
 • За необхідністю виїзд на об’єкт замовника.
 • Індивідуальний розрахунок інженером.
 • Узгодження матеріалу, який може бути наш (рекомендовано) або замовника. Якщо матеріал замовника, обов’язково треба вказати з якого сплаву метал.
 • Узгодження ціни, термінів та якість виробу (під якістю мається на увазі, який шов потрібно зробити для тієї чи іншої конструкції, що впливає на ціну).
 • Розробка креслень виробів з металу.
 • Виготовлення металоконструкцій.
 • Доставка та монтаж на об’єкті замовника.

У нас діє послуга «виклик зварника», якщо у вас є необхідність, то наш зварювальник може виїхати на об’єкт і провести зварювальні роботи на місці. Або бригада зварювальників, та монтажникiв може повноцінно виготовити металоконструкції безпосередньо у замовника.

У компанії великі виробничі потужності, що дозволяють нам вчасно виконувати різні обсяги замовлень від малих до великих. Якщо вам потрібні металоконструкції на замовлення або послуги зварювальника, то ви можете звернутися до наших менеджерів за професійною консультацією за телефонами: +38 (067) 249 39 44 або пишіть на пошту: rpk@upp.ua

Автор статті
Бондаренко Оксана
Маркетолог

Підписуйтесь на оновлення
І залишайтеся завжди в курсі подій!