м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Друк етикеток

Яскраві і якісні етикетки - ключовий крок до впізнаваності бренду

Етикетка – це те, з чим покупець стикається безпосередньо в момент покупки. Саме вона в першу чергу відрізняє товари однієї групи один від одного, а також є джерелом інформації, яку ви хочете донести споживачам.

У етикеток є два основні завдання:

 • привернути увагу потенційного покупця;
 • полегшити пошук потрібного товару людині, який вже стикався з ним раніше.

Сьогодні виробничі технології дозволяють здійснювати друк самоклеючих етикеток, етикеток на пляшки і т.п. Щоб продукція була дійсно привабливою і такою, що запам’ятовується, важливо правильно підібрати компанію, яка зможе якісно реалізувати ваше замовлення. А наявність додаткових послуг завжди зробить співпрацю з підрядником більш приємним.

У чому наші переваги:
 • Цифровий офсет

  Цифрові тиражі з офсетною якістю завдяки технології друку “Цифровий офсет” від HP Indigo

 • Оперативне виробництво

  Найкоротші терміни здачі рекламної продукції – понад 50% замовлень виконуються протягом 24 годин

 • Автоматизований постпрес комплекс

  Порізка, ламінація, біговка, висічка, брошурування, PUR-палітурка на одному виробництві, без підключення субпідряду

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

Що впливає на вартість друку етикеток?

Найчастіше можна зустріти друк етикеток на плівці ПВХ, або на папері. Вони можуть бути як без клейового шару, так і самоклеючі. Матеріал вибирають виходячи з умов, в яких буде використовуватися продукція.

Якщо вам потрібен друк етикеток на пляшки, які зберігаються в холодильниках – можна розглядати окремо ПВХ плівки, зі свого боку ми пропонуємо друк на білій, матовій, глянцевій, металізованій, прозорій та плівці, що саморуйнується.

Якщо ваша продукція не буде під впливом  вологого середовища, зверніть увагу на етикетки з паперу, який теж може бути матовим, глянцевим і металізованим.

Розміри і форми етикеток, надрукованих на плівці або папері, можуть бути абсолютно різними, так як у кожного бренду свій індивідуальний дизайн. Все залежить від ваших побажань.

Крім вище перерахованих факторів, на привабливість і ціну продукту впливає ще й кольоровість. Друк етикеток-наліпок чи інших видів може відбуватися в один колір, або бути повнокольоровим.

Всі ці фактори впливають на вартість реалізації вашого замовлення. Для того, щоб отримати розрахунок і більш детальну інформацію, необхідно заповнити форму нижче.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Етикетка, що продає

Будь це друк кольорових етикеток або яких-небудь ще, компанія-підрядник повинна мати необхідне обладнання, яке зробить ваші вироби впізнаваними. Щоб ваш продукт дійсно виділявся серед конкурентів і залучав покупців, компанія Univest Advertising Production для друку етикеток в Києві використовує цифрову офсетну машину HP Indigo. Таке рішення дозволить вам отримати гідну якість за розумні гроші.

Під гідною якістю Univest Advertising Production має на увазі:

 • виробництво відбитка з високою довговічністю
 • стійку до вицвітання і стирання друковану продукцію
 • можливість імітації кольорів палітри PANTONE до 97%.

Після друку кольорових етикеток або одноколірних до них можуть бути застосовані оздоблювальні роботи – тиснення фольгою, лакування і ламінація. Крім цього, наше спецобладнання допоможе надати їм абсолютно будь-яку неймовірну форму.

Перед тим як замовити етикетки, ви можете звернутися до подразділу Univest Advertising Production з питань розробки дизайну. Фахівці нашого креативного агентства з радістю виконають ваше замовлення максимально творчо і відповідно до корпоративного стилю, а ціна Вас приємно здивує.

Приклади робіт

Як прискорити виробництво вашого замовлення?

Замовляючи друк етикеток для пляшок або будь-якої іншої продукції, ви розраховуєте на швидкість і якість. Для того щоб отримати етикетки в найстисліші терміни, вам необхідно ознайомитися з нашими технічними вимогами. Ця інформація допоможе заощадити не тільки час, а й кошти.

Також, виконавши макет відповідно до вимог, вам не доведеться переплачувати за його доопрацювання нашим дизайнером. Беззаперечно, це позначається і на швидкості відправки замовлення до друку, і на якості готової продукції.

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!