м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Підлогові наклейки

Висока зносостійкість!

Як ви думаєте, для чого замовляють наклейки на підлогу? Адже логічніше було б розташувати рекламу на рівні очей. Але, як не дивно, люди часто дивляться собі під ноги. Особливо, якщо бачать щось незвичайне на своєму шляху. Наприклад, оригінально оформлену рекламу вашого продукту або компанії.

Але як же отримати креативне рішення, яке до того ж прослужить досить тривалий час? Замовляючи таку продукцію у нас, Ви знайдете відповіді на ці питання.

 

Актуально! Попереджувальні сигнальні наліпки під час карантину.

Тримай дистанцію! Будь здоров! Сигнальні наліпки на допомогу!

У чому наші переваги:
 • Друк шириною до 5 м.

  Наше друкарське обладнання дозволяє друкувати на рулонах шириною до 5 метрів і листах форматом до 3х2,5 метри

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

 • Робота в режимі 24/7

  Наше виробництво працює цілодобово, в 3 зміни і без вихідних. Більше 50% замовлень виконуються протягом 1 доби

 • Своя монтажна бригада

  Всю нашу продукцію монтують бригади сертифікованих фахівців

З чого будемо робити?

Реклама на підлозі – це продукт, який знаходиться в найжорсткіших умовах експлуатації. По ньому ми, в буквальному сенсі слова, ходимо ногами, їздимо візками і натирачами.

Життєвий цикл підлогової наклейки, виробленої на звичайній самоклеючій плівці без спеціального захисту, не більше 3-5 днів.

В ідеалі, плівка, на яку наноситься зображення, повинна бути рекомендована виробником для аплікації на підлогу. У гіршому випадку – це може бути стандартна серія плівки, але європейського виробництва.

Наклейки, які прослужать протягом декількох місяців, в обов’язковому порядку повинні бути захищені спеціальним захисним ламінатом. Це дорогий матеріал, який розроблений спеціально як зносостійке покриття для підлоги. Але навіть в цьому випадку для підлоги наклейка рідко зберігає свій товарний вигляд більш 1 року.

Друк подібних виробів зазвичай виконують сольвентною фарбою, яка забезпечить краще зчеплення з захисною плівкою.

Крім типу друку, на вартість вашого замовлення вплине його форма. Наклейки прямокутної форми обійдуться вам дешевше, ніж нестандартні рішення.

Вартість наклейки на підлогу залежить від її площі.
Наприклад, наклейка, виготовлена за правильною технологією, площею коштує 500грн.
Ця вартість передбачає:
– друк з фотоякістю;
– ламінацію спеціалізованим «підлоговим ламінатом»;
– порізку по периметру з виступом плівки  для підлоги для максимально надійної фіксації до підлогового покриття.

Якщо ви вже визначилися і вам, наприклад, потрібні рекламні наклейки на підлогу – сліди, то для отримання додаткової інформації, а також розрахунку вартості замовлення заповніть форму. Наші фахівці вам передзвонять найближчим часом.

 

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Підлогові наклейки, що не зітруться

Вінілові наклейки на підлозі піддаються постійному впливу агресивного середовища: взуття відвідувачів, вода, бруд, щітки миючих машин. Щоб вони зберігали презентабельний вигляд, фахівці Univest Advertising Production розробили і відтестувати оптимальний технологічний цикл виробництва подібної продукції.

Для роботи ми застосовуємо тільки спеціалізовані підлогові ламінати з гарантованим терміном експлуатації.

Ламінація наноситься на друк ще на виробництві. Таким чином, в магазин наклейка приїжджає повністю готовою до монтажу і з мінімальною кількістю бруду між друком і ламінатом.

Ламінуюча плівка клеїться так, щоб вона виступала за контури виробу. Це створить свого роду захисний бар’єр, який продовжить термін служби ваших наклейок.

Завдяки тому, що в Univest Advertising Production порізка виконується на автоматизованому цифровому комплексі ZUND G3, ваше замовлення буде строго відповідати макету, а виступаючий край захисної плівки буде точно повторювати контури виробу.

Якщо у вас є ідеї для підлогової наклейки, але нікому створити макет, наші дизайнери з радістю допоможуть розробити візуальне рішення.

Приклади робіт

Це допоможе заощадити

Перед тим як створювати макет наклейок і відправляти його до нас на друк, обов’язково ознайомтеся з технічними вимогами. Вони дозволять оперативно обробити ваше замовлення, не вдаючись до правок з боку нашого дизайнера. Таким чином, ви збережете гроші та час.

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!