м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Друк постерів

Постери – найзручніша реклама

Постери – це самоклеючі плакати, які активно використовуються в рекламі і промисловому дизайні. Через легкість монтажу вони відмінно підходять для брендування торгових точок, виставок, кафе або офісів.

Замовивши друк постерів у нас, ви отримаєте не просто рекламу, а гідне доповнення інтер’єру. Нове обладнання та якісні матеріали – це лише неповний список плюсів, які Ви отримаєте від співпраці з Univest Advertising Production.

У чому наші переваги:
 • Друк шириною до 5 м.

  Наше друкарське обладнання дозволяє друкувати на рулонах шириною до 5 метрів і листах форматом до 3х2,5 метри

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

 • Робота в режимі 24/7

  Наше виробництво працює цілодобово, в 3 зміни і без вихідних. Більше 50% замовлень виконуються протягом 1 доби

 • Своя монтажна бригада

  Всю нашу продукцію монтують бригади сертифікованих фахівців

Знай постер в обличчя

Для виготовлення постерів досить часто використовується самоклеюча плівка матеріал, виконаний з ПВХ на клеїкій основі. Дуже добре підходить для друку як екосольвентними чорнилами, так і УФ-фарбою.

Підбираючи плівку для свого замовлення, вам треба буде вибрати один з варіантів, а саме:

 • плівка з постійним клеєм  підходить для вирішення широкого кола завдань;
 • плівка з легкознімним клеєм після видалення не залишає слідів клею і пошкоджень на поверхні;
 • плівка з непрозорим клеєм – не дає просвічуватися нижньому шару, що дозволяє клеїти її на старі аплікації;
 • плівка з клеєм підвищеної адгезії відмінно підходить для обклеювання складних поверхонь, наприклад, транспорту.

Розмір ваших постерів може бути абсолютно будь-яким, головне, щоб ширина виробу не перевищувала 2 м (це максимальна ширина рулону плівки). Якщо необхідно виготовити постер більшого розміру він буде надрукований з декількох частин.

Всі перераховані вище параметри можуть вплинути на вартість вашого замовлення. Щоб отримати його розрахунок, заповніть форму, і наші менеджери Вам зателефонують.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Що допоможе зробити ваш постер привабливішим?

Оскільки постери найчастіше розміщують на невеликій відстані від аудиторії, картинка повинна бути хорошої якості і високї роздільної здатності. У Univest Advertising Production є все необхідне для досягнення такого результату: 5 екосольвентних і 4 УФ-принтера з роздільною здатністю друку до 1440dpi.

Все друкарське обладнання профілюється фахівцями нашого власного відділу управління кольором. Ми забезпечуємо точну передачу кольору, широкий колірний обхват друку.

Для виготовлення постерів ми використовуємо тільки якісну плівку відомих марок і оригінальні чорнила. Як результат, ви отримаєте виріб з яскравими і насиченими кольорами, який довго прослужить.

Якщо у вас ще немає готового макету постерів – не біда. Наш відділ дизайну з радістю вам допоможе, розробивши найбільш оптимальне і оригінальне рішення.

Приклади робіт

Для тих, хто хоче заощадити

Отже, ви зібралися створити макет або звернутися до дизайнера-фрілансера, але з чого почати? В першу чергу, ми рекомендуємо ознайомитися з технічними вимогами, які можна знайти у нас на сайті. Навіщо це робити? Саме вони допоможуть вам створити макет, який в подальшому не доведеться доопрацьовувати нашому фахівцеві, що збереже ваші гроші та час.

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!