м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Виготовлення шильд

Друк наліпок та заливка смолою

Шильдами називають наліпки, які залиті полімерною смолою. Завдяки смолі поверхня виробу стає об’ємною та блискучою. Також цей продукт називають смоляні або епоксидні наліпки, полімерні наліпки, самоклеючі об’ємні наліпки, об’ємні шильди або шильдики, іноді 3D наліпки.

Умовно шильди можна поділити на інформаційні, корпоративні, рекламні, сувенірні, гарантійні або інвентарні вироби. Залежно від застосування об’ємні наліпки можуть бути різної форми та розмірів.

Мінімальне замовлення на шильди – 500 грн.

У чому наші переваги:
 • Цифровий офсет

  Цифровий друк з офсетною якістю завдяки технології друку “Цифровий офсет” від HP Indigo

 • Послуги дизайнерів

  При розробці дизайну шильд наші фахівці врахують всі особливості технології виробництва

 • Оперативне виробництво

  Ми пропонуємо оптимальні терміни завдяки тому, що всі операції виконуються на одному провадженні

 • Короткі наклади

  Замовляючи шильди у нас, Ви зможете отримати за вигідною ціною навіть невеликі наклади

Виробництво смоляних наліпок

Для виробництва опуклих наліпок або смоляних наліпок за основу використовують самоклеючі плівки: білі, прозорі, кольорові, металізовані. Об’ємні наліпки на плівці більш довговічні та зносостійкі, ніж паперові, тому найчастіше використовують саме цей тип матеріалу.

Друк шильдиків ми здійснюємо на обладнанні HP Indigo, тому забезпечуємо фотографічну чіткість дрібних деталей і точною передачу кольорової гами. Залежно від макета можлива повнокольоровий або ч/б друк. При друку на металізованій або прозорій плівці для ефектного результату додатково використовуються білила, як фон під зображенням. Заливка шильд здійснюється двокомпонентною епоксидною смолою. Коли смола застигає, зображення під нею стає більш контрастним і набуває об’ємний вигляд.

Постпрес обробка 3Д наліпок: можливі відвантаження виробів в листах без порізки, з порізкою на окремі шильди, з порізкою на блоки (набори шильд різного розміру і форми на одній загальній основі).

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Вимоги до макетів об'ємних наліпок

Щоб зображення на шильді добре читалося, всі важливі елементи макета повинні бути віддалені не менше ніж на 2 мм від краю наліпки. Також необхідно врахувати вильоти на порізку — це ще плюс 2 мм по периметру.

У нас можна замовити смоляні наліпки довільної форми. Необхідно тільки врахувати, що в фігурних макетах гострі кути не допускаються, тому всі кути повинні бути заокруглені. Радіус заокруглення кутів при підготовці контуру порізки повинен бути не менше 2 мм.

Макет повинен бути підготовлений в CMYK, допустимі формати файлів – EPS, PSD, TIFF, PDF. Всі шрифти повинні бути переведені в криві.

Приклади робіт

Замовити шильди просто

Ви хочете замовити самоклеючі об’ємні наліпки? Вам достатньо надіслати нам бажане зображення, вказати фізичний розмір шильди та кількість. Наші дизайнери підготують макети для друку. А менеджери допоможуть підібрати вид плівки під Ваші завдання і зроблять оперативний розрахунок вартості.

Серед наших партнерів
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!