м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Оформлення вітрин

Витрина – зеркало души магазина

Один з найбільш дієвих способів заманити клієнта в магазин незвично виконана вітрина. Тут потрібне поєднання неабиякого дизайнерського рішення, якісних матеріалів і вмілого монтажу, адже від цього залежить імідж закладу.

У чому наші переваги:
 • Власний конструкторський відділ і дизайнери

  Ми можемо розробити 3D модель і конструктивне рішення будь-якого об’ємного виробу

 • Комплексне виробництво

  Весь технологічний цикл на одному виробництві: розробка, друк, порізка, фарбування, зварювання, складання, монтаж

 • Доставка і монтаж по всій Україні

  Власна транспортна служба, монтажні бригади у всіх обласних центрах

 • Документальний супровід та гарантійне обслуговування

  Наші клієнти отримують всі необхідні документи для розміщення зовнішніх конструкцій: дозволи, креслення тощо. Ми здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування всіх своїх виробів

Як піднести все саме «смачне»?

 

Як зробити так, щоб вітрина зацікавила потенційного клієнта? Рецепт дуже простий.  Необхідно цікаву пропозицію приправити грамотним оформленням.

Для цього можна використовувати, наприклад, наклейки. Їх роблять зі звичайної або one-vision плівки. Це недорогий і досить ефективний варіант.

Крім наклейок, для оформлення вітрин можуть застосовуватися: різні плакати, банери, ростові фігури, акрілайти, світлові короби, елементи декору і т.д. Все залежить від фантазії дизайнера і ваших коштів.

Щоб вітрину було добре видно в будь-який час доби, необхідне якісне яскраве підсвічування.

Так як варіантів оформлення креативних вітрин дуже багато, вартість оформлення вітрини залежить від застосованих матеріалів, конструкцій, розмірів вітрини, наявності світлових або динамічних елементів, і може коливатися в межах від 200 до 20 000 грн за 1 метр квадратний вітрини.

Опишіть своє завдання в загальних рисах, і в самий найближчий час з вами зв’яжеться наш експерт. З ним можна буде обговорити всі питання.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Що зробить вашу вітрину виразнішою?

Виробнича база Univest Advertising Production дозволяє виготовляти практично будь-який різновид зовнішньої реклами, яка може знадобитися для оформлення вашої вітрини.

Для друку на самоклеючій плівці ми використовуємо цифрову офсетну машину HP Indigo і рулонні широкоформатні принтери. Наші машини друкують не тільки стандартним CMYK, а й білилами. Тому крім звичайних, ми також друкуємо двосторонні сендвіч-наклейки. Надруковані на них зображення однаково добре видно як з вуличної, так і з внутрішньої сторони магазину.

Друковане виробництво працює цілий рік в режимі 24/7. Маючи виробничу потужність більш 7000м2 на добу, ми завжди своєчасно друкуємо плакати, афіші, постери, банери, необхідні для оформлення Вашої вітрини.

Для виробництва нестандартних одиничних або серійних конструкцій ми використовуємо автоматичний порізочний комплекс, лазерний каттер, обладнання для зварювання, гнуття, фарбування металу, дерева, ПВХ.

Наші штатні монтажні бригади працюють як в денний, так і в нічний час, забезпечуючи оперативну заміну акційної інформації по всіх магазинах ритейл-мереж всеукраїнського масштабу.

Ви хочете оформити вітрину, але у Вас немає готової концепції? Наш відділ дизайну допоможе швидко впоратися з цим завданням, розробивши кілька цікавих рішень.

Що варто передбачити?

Щоб вітрина була оформлена вчасно, важливо до цього підготуватися. В першу чергу, варто отримати дозвіл на проведені роботи.

Наступний важливий нюанс варто заздалегідь видалити старі наклейки, а також інші зайві елементи. Як показує практика, демонтаж може виявитися більш трудомістким і дорогим, ніж інсталяція нового оформлення.

Якщо планується аплікація наклейок на скло вітрини, вона повинна бути вимита. Це знизить ймовірність попадання пилу під наклейку і появи небажаних візуальних ефектів.

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!