м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Рекламні банери

Як привернути до себе увагу?

Одним із найбільш поширених інструментів зовнішньої реклами є банер — спеціальне тканинне полотно інформаційного або рекламного характеру. Найчастіше їх розміщують на стінах будівель, мостах, парканах, трибунах, тимчасових конструкціях. За умови грамотного дизайну і правильного місця розташування подібна продукція допоможе вам голосно заявити про свій бренд.

Перед тим як замовити рекламний банер, дуже важливо підібрати компанію, яка зможе не тільки своєчасно і якісно виконати замовлення, а й правильно виконати упаковку, доставку та монтаж.

У чому наші переваги:
 • Друк шириною до 5 м.

  Наше друкарське обладнання дозволяє друкувати на рулонах шириною до 5 метрів і листах форматом до 3х2,5 метри

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

 • Робота в режимі 24/7

  Наше виробництво працює цілодобово, в 3 зміни і без вихідних. Більше 50% замовлень виконуються протягом 1 доби

 • Своя монтажна бригада

  Всю нашу продукцію монтують бригади сертифікованих фахівців

А який банер підійде вам?

Друк рекламних банерів зазвичай відбувається на спеціальній банерній тканині — матеріалі, що складається з армуючої сітки і шару ПВХ. Серед його переваг слід відзначити:

 • високу міцність;
 • стійкість до перепадів температур;
 • високу адгезію фарби;
 • низьку горючість.

Залежно від специфіки розміщення і вирішуваних завдань, ми пропонуємо наступні варіанти банерів:

Frontlit – класичний варіант з одностороннім друком. Вішається на стіну або спеціальну конструкцію.

Backlit – друк на бекліті використовується в лайтбоксах та інших конструкціях з внутрішньою підсвіткою, оскільки добре розсіює світло.

Blockout – застосовується для двостороннього друку, оскільки має всередині чорний внутрішній шар, завдяки чому абсолютно не прозорий.

Mesh – спеціальна сітка, яку використовують для банерів великих розмірів, щоб знизити парусність і вагу продукції.

Кріпляться подібні вироби за допомогою люверсів, скоб, гаків або троса. Який з варіантів вибрати, залежить від основи, на якій банер буде висіти.

Якщо у вас виникли питання щодо ціни або необхідна додаткова інформація, заповніть форму, і наші фахівці Вам зателефонують.

Цікавить вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Ваш банер стане витвором мистецтва

Якщо ви плануєте замовити банер в Києві, то звернутися в Univest Advertising Production буде хорошим рішенням, тому  що:

 1. Ми маємо в своєму розпорядженні 2000 м2 виробничих площ, а також 10 широкоформатних принтерів. Це дозволить нам швидко виконати ваше замовлення щодо друку банерів будь-якого розміру.
 2. У нас є 10-річний досвід у виконанні подібних замовлень. Наприклад, ми займалися оформленням всіх українських стадіонів до турніру UEFA EURO2012.
 3. Univest Advertising Production виконує друк банерів із застосуванням всіх популярних технологій: сольвентний, екосольвентний, УФ друк.
 4. Профілювання принтерів здійснюється штатними фахівцями. Ми забезпечуємо точність передачі кольору і максимальний колірний обхват.
 5. Ми використовуємо тільки оригінальні фарби. Наша продукція стійка до вигорання.
 6. Перед транспортуванням ми скручуємо банери в тубуси, завдяки чому на них не утворюються заломи і інші дефекти.
 7. Фахівці нашого відділу дизайну та додрукарської підготовки з радістю розроблять для вас дизайн банерів будь-якої складності.

Замовивши банери в Univest Advertising Production, ви отримуєте якісну продукцію, яка в майбутньому допоможе вам отримати прибуток.

Можливо, ви хочете заощадити?

Для цього всього лише потрібно завантажити технічні вимоги до макету і створювати макет вашого банера відповідно до них. Це вбереже вас від зайвих грошових витрат на доопрацювання з боку нашого дизайнера, а також допоможе заощадити час. Адже ваше замовлення відразу можна буде передати до друку.

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!