м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Виготовлення беклайтів

Реклама, яка запалює

Зовнішня реклама добре помітна в денний час доби – великі форми, яскраві кольори – все це привертає увагу аудиторії. Але як домогтися такого результату в темний час доби? Встановити банер з підсвічуванням? Можливо, але він все одно не буде виглядати так стильно і сучасно, як беклайт – більш престижний рекламний носій, виконаний у вигляді короба з вбудованим підсвічуванням.

Щоб зацікавити аудиторію, крім запам’ятовуваного слогану і продуманого дизайну, необхідно використовувати оригінальні матеріали і якісне обладнання для друку. Тільки так ви зможете залучити до беклайту захоплені погляди людей.

У чому наші переваги:
 • Друк шириною до 5 м.

  Наше друкарське обладнання дозволяє друкувати на рулонах шириною до 5 метрів і листах форматом до 3х2,5 метри

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

 • Робота в режимі 24/7

  Наше виробництво працює цілодобово, в 3 зміни і без вихідних. Більше 50% замовлень виконуються протягом 1 доби

 • Своя монтажна бригада

  Всю нашу продукцію монтують бригади сертифікованих фахівців

З чого ж роблять беклайти?

Для виготовлення беклайту використовується backlit банер, що відрізняється хорошим світлорозсіюванням.

Найбільш популярні формати беклайтів – 8х4 м, 4х8 м, 6х3 м, 12х3 м. Беклайти обов’язково повинні бути виконані без швів, інакше під час підсвічування на зображенні в районі зварювання з’являться темні смуги. Тому для виготовлення беклайту розміром 8х4 метра і більше обов’язково потрібен принтер з шириною друку 5 метрів.

У середньому, зображення зберігає свій початковий вигляд протягом 3-х років, але ця цифра залежить від типу друку і місця розташування.

Щоб розрахувати вартість замовлення або отримати додаткову інформацію, вам необхідно заповнити форму, яка знаходиться нижче. Наші фахівці Вам зателефонують.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

5 причин замовити беклайти у нас

Хочете, щоб ваші беклайти були зроблені максимально якісно і в поставлені терміни? Тоді вам варто звернутися до нас, і ось чому:

 1. Для друку беклайту ми використовуємо 5-ти метровий УФ-принтер. Таким чином, беклайти будь-якого розміру робляться з цілісного полотна.
 2. Оригінальні УФ-фарби, які ми застосовуємо, дозволяють передати максимально широкий колірний обхват і роблять ваше замовлення стійким до вигорання протягом 3-х і більше років.
 3. Наші фахівці з управління кольором здійснюють професійне профілювання техніки. Таким чином, ми гарантуємо точну передачу кольору і відповідність Ваших фірмових кольорів еталону і кольоропробі.
 4. Ми змотуємо всі готові беклайти на жорсткі тубуси. Це дозволяє уникнути заломів в процесі транспортування до місця монтажу. Всі упаковки промарковані. Немає необхідності розпаковувати беклайт, щоб переконатися, який імідж знаходиться всередині.
 5. Univest Advertising Production займається широкоформатним друком в Києві вже більше 10-ти років. Набутий за цей час досвід дозволяє гарантувати високу якість продукції.

Якщо ви ще не придумали, яким буде ваш беклайт, впоратися з цим завданням допоможе наш відділ дизайну та додрукарської підготовки.

Приклади робіт

Як ви можете заощадити?

Щоб не переплачувати за доопрацювання з боку нашого дизайнера, рекомендуємо перед створенням макету беклайту ознайомитися з технічними вимогами до макетів.

Крім економії коштів, це допоможе відправити ваше замовлення до друку набагато швидше.

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!