м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Виготовлення білбордів

Реклама масового ураження

Білборди – зовнішня реклама, виконана у вигляді великих щитів, встановлених уздовж вулиць і шосе.

Розміщена в людному місці, така продукція буде привертати увагу оточуючих. Водії, пасажири, перехожі – стоячи в пробці, проїжджаючи або проходячи повз, обов’язково звернуть увагу на яскравий і якісно зроблений білборд.

Замовити білборд можна в багатьох компаніях, але далеко не кожна зможе запропонувати дійсно високу якість, а також правильну і зручну упаковку продукції.

У чому наші переваги:
 • Друк шириною до 5 м.

  Наше друкарське обладнання дозволяє друкувати на рулонах шириною до 5 метрів і листах форматом до 3х2,5 метри

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

 • Работа в режиме 24/7

  Наше производство работает круглосуточно, в 3 смены и без выходных. Более 50% заказов выполняются в течение 1 суток

 • Своя монтажна бригада

  Всю нашу продукцію монтують бригади сертифікованих фахівців

Як правильно підібрати білборд?

Друк білборду виконується широкоформатним принтером на таких матеріалах, як:

BlueBack папір – спеціальна паперова основа підвищеної непрозорості й оптимальної білизни. Блакитне покриття, нанесене на тильну сторону, дозволяє клеїти носій на темні основи і зображення, без колірних спотворень і просвічування.

Банерна тканина – це найбільш міцний матеріал. Він не боїться перепадів температури, в ньому відмінно закріплюється фарба, він погано горить і добре тримає форму. Такий білборд прослужить вам найдовше в найсуворіших умовах.

Найчастіше подібну продукцію виготовляють у форматі 6х3 метра, але досить часто зустрічаються варіанти розміром 12х3 або навіть 4х3 метра.

Як правило, файли білбордів мають досить низьку роздільну здатність від 36 до 72 dpi. Пов’язано це з тим, що людське око не розрізнить різниці в якості на такій відстані, з якого ми зазвичай спостерігаємо білборд. У той же час, вартість борда буде значно нижчою при друці на високій швидкості в адекватній роздільній здатності.

Якщо Вас зацікавив розрахунок вартості або необхідна допомога в підборі матеріалу, заповніть форму нижче, і наші фахівці Вам зателефонують.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Білборд, який буде в центрі уваги

Univest Advertising Production вже не перший рік здійснює друк рекламних щитів для своїх клієнтів, підбираючи для цього найбільш оптимальні рішення. Наявність свого парку устаткування дозволяє нам виконувати замовлення великих обсягів в найкоротші терміни.

Найчастіше для виготовлення білбордів Univest Advertising Production застосовує сольвентний друк, що дозволить вам, економлячи кошти, отримати стійке до вигорання і впливу зовнішніх чинників зображення.

Для зручності монтажу зображення на щит сюжет розбивається на 10 фрагментів (тайлів), які наклеюються на поверхню один на одного.

Завдяки наявності у нас рулонного УФ-принтера можливе виготовлення білбордів на банері за допомогою УФ-технології. Це зробить ваше замовлення більш стійким до вигорання і допоможе досягти максимальної яскравості і насиченості зображення.

Univest Advertising Production пропонує своїм клієнтам адресну доставку, здійснювану власним автопарком, а також зручну, інформативну та надійну упаковку вашого замовлення, що важливо при транспортуванні. Ви можете не переживати, що помилково отримаєте не те, що замовляли або продукція буде пошкоджена.

Якщо Ви ще не придумали, як зробити яскравий і запам’ятовуваний білборд, вам з радістю допоможе наш відділ дизайну та додрукарської підготовки.

Приклади робіт

На чому все-таки можна заощадити?

Вирішите ви створювати макет білборда самостійно або звернутися до дизайнера-фрілансера, в будь-якому випадку варто звернути увагу на технічні вимоги, які можна скачати на сайті. Дотримуючись їх, ви заощадите час, який в іншому випадку піде на доопрацювання вашого макету, і гроші, які доведеться витратити на правки від нашого дизайнера.

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!