м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Брандмауери

Як перемогти в банерній битві?

Якщо ви хочете дійсно справити враження на аудиторію і виділитися серед конкурентів, використовуйте брендмауери. Кидаючись в очі через свої величезні розміри, така реклама просто затьмарить всі спроби конкурентів якось привернути до себе увагу на цій території.

Але щоб вийти переможцем у цій сутичці, вам необхідна продукція дійсно високої якості. Причому від підрядника буде потрібно не тільки здатність красиво віддрукувати сюжет, але і правильно його доставити і змонтувати на обраній Вами стіні будівлі.

У чому наші переваги:
 • Друк шириною до 5 м.

  Наше друкарське обладнання дозволяє друкувати на рулонах шириною до 5 метрів і листах форматом до 3х2,5 метри

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

 • Робота в режимі 24/7

  Наше виробництво працює цілодобово, в 3 зміни і без вихідних. Більше 50% замовлень виконуються протягом 1 доби

 • Своя монтажна бригада

  Всю нашу продукцію монтують бригади сертифікованих фахівців

Правила високоякісного брандмауера

Замовляючи рекламу на брендмауерах, клієнти чекають, що вона прослужить досить довго. Саме тому виготовлення подібної продукції відбувається на банерній тканині, яка може прослужити роками.

Якщо ви плануєте помістити брендмауер у вітряному місці або його площа дуже велика, вінілова сітка буде кращим рішенням. Цей матеріал допоможе знизити парусність і вагу виробу. Сітка пропускає світло, що дозволяє монтувати її навіть на стінах будівель, де присутні вікна.

Друкується така реклама на широкоформатних принтерах, із застосуванням сольвентних чорнил або УФ-фарб фрагментами шириною до 5м. Оскільки сучасні друкарські машини працюють з матеріалом шириною до 5 метрів, великі полотна створюються шляхом зварювання окремих фрагментів в єдине ціле (застосовується технологія зварювання гарячим повітрям).

Щоб закріпити подібні вироби, в них по периметру набивають люверси, через які при монтажі простягається трос. Брендмауери площею від 300 м2 бажано фіксувати за допомогою системи труб і шпильок, закріплених на монтажній рамі. Для цього по периметру брендмауера формуються «кишені» для фіксації труб. Така технологія дозволяє домогтися оптимальної натяжки рекламного полотна, усунути складки і прим’яті частини виробу, що виникли при транспортуванні.

Щоб отримати розрахунок ціни вашого замовлення або отримати відповіді на виниклі питання, заповніть форму і наші менеджери Вам зателефонують.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Що зробить ваш брендмауер таким, від якого неможливо відвести погляд?

Щоб ваш брендмауер справив враження на аудиторію не тільки своїми розмірами, а й якістю, важливо підібрати друкарню, яка володіє необхідними ресурсами і технологіями. Univest Advertising Production має низку незаперечних переваг, важливих при виготовленні брендмауерів:

 1. У нас на виробництві встановлені сольвентні і УФ-принтери шириною до 5м, які можуть друкувати цільні сегменти довжиною до 50м. Добова виробнича потужність цих машин – 3000м2 / добу.
 2. Друк проводиться оригінальними фарбами, стійкими до вигорання під впливом сонячного світла до 3-х років. Ми досягаємо максимально широкого колірного охоплення і точної імітації кольорів Pantone.
 3. Зварювання брендмауерів здійснюється безпосередньо у нас на виробництві в спеціально обладнаному цеху за допомогою німецького обладнання Leister. Ми розробили власну технологію зварювання сітки, яка дозволяє робити шви мінімально помітними.
 4. При виробництві брендмауера закуповується матеріал строго з однієї партії, що дозволяє виключити спотворення в передачі кольору на окремих частинах цільного полотна. Підтримується оперативний склад матеріалів.
 5. У нас за плечима досвід виробництва сотень великих брендмауерів. Наші роботи прикрашають найпомітніші об’єкти в Києві (ТЦ «Більшовик», ЦУМ, Будинок профспілок, НСК «Олімпійський», вулиці Хрещатик і Басейну, багато інших локацій).
 6. Монтаж брендмауерів проводиться командою сертифікованих промислових альпіністів.

Крім друку брендмауерів в Києві і по Україні, Univest Advertising Production може допомогти вам з розробкою дизайну. Фахівці нашого відділу дизайну та додрукарської підготовки впораються з завданням будь-якої складності в обумовлені терміни.

Порада, як заощадити

Щоб не переплачувати за додаткову обробку вашого замовлення, рекомендуємо перед розробкою макету уважно ознайомитися з технічними вимогами до нього. Це позбавить вас від необхідності платити за правки, які буде вносити наш дизайнер, а також дозволить значно швидше передати до друку ваше замовлення.

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!