м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Дахові конструкції

Будьте вище пересічної реклами

Вибиваючись із загальної маси різноманітної реклами, з якою аудиторія щодня стикається на вулиці, дахова конструкція завжди буде в центрі уваги. Підносячись над будинками, вона підкреслить солідність вашої компанії і, подібно до маяка, вкаже клієнту шлях.

Щоб виріб прослужив вам довгі роки, ми враховуємо всі фактори, які можуть впливати на дахову вивіску. Крім виготовлення конструкцій, ми пропонуємо доставку, установлення та багато іншого.

У чому наші переваги:
 • Власний конструкторський відділ і дизайнери

  Ми можемо розробити 3D модель і конструктивне рішення будь-якого об’ємного виробу

 • Комплексне виробництво

  Весь технологічний цикл на одному виробництві: розробка, друк, порізка, фарбування, зварювання, складання, монтаж

 • Доставка і монтаж по всій Україні

  Власна транспортна служба, монтажні бригади у всіх обласних центрах

 • Документальний супровід та гарантійне обслуговування

  Наши клиенты получают все необходимые документы для размещения наружных конструкций: разрешения, чертежи и пр. Мы осуществляем гарантийное и постгарантийное обслуживание всех своих изделий

Вже готові зробити замовлення?

Перше, на що необхідно звернути увагу перед замовленням дахової рекламної конструкції – це технічна і правова можливість реалізувати проект. Необхідно провести аналіз несучої здатності покрівлі. Після цього підготувати необхідну документацію та отримати дозвіл на встановлення реклами.

Розібравшись з юридичними аспектами, можна переходити безпосередньо до оформлення замовлення дахової реклами. Спільно з інженером-конструктором потрібно уточнити можливий розмір, вагу і конструктив виробу. Чи буде застосовуватися підсвічування? Якщо так, то яке саме? Зовнішнє чи внутрішнє? Усього виробу або тільки певних елементів?

Якщо ви заповните форму, яку знайдете нижче, вам найближчим часом зателефонує наш фахівець. Ви зможете обговорити всі виниклі питання.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Потрібні дахові конструкції? Ми про все подбаємо!

Дахова конструкція – це завжди складний виріб. Для нього потрібна міцна металоконструкція в якості несучої рами і надійне кріплення до покрівлі. Воно повинно бути не просто довговічним, але і безпечним.

Фахівці-конструктори Univest Advertising Production готують детальне креслення і розрахунок вітрових навантажень, погоджують і затверджують проект в спеціалізованих інститутах.

За детальним кресленням співробітники відділу зовнішньої реклами зварять надійний несучий каркас, виготовлять саму конструкцію будь-якої складності і конфігурації.

При виробництві світлових дахових конструкцій ми забезпечуємо герметичність всіх коробів, які світяться, щоб продовжити термін їх служби. У той же час, всі наші дахові конструкції розроблені з урахуванням необхідності регулярного і зручного обслуговування із залученням мінімуму спецтехніки та спеціального спорядження.

Крім повного циклу виробництва, Univest Advertising Production пропонує професійний монтаж на даху силами сертифікованих фахівців монтажного відділу. Маючи дозволи на висотні роботи і досвід, вони правильно встановлять вашу дахову конструкцію, не порушивши герметичність покрівлі.

Ми здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування всіх дахових установок.

Крім підготовки креслень, виробництва і установки конструкцій, Univest Advertising Production може допомогти вам з розробкою дизайну. Наші фахівці підготують для вас кілька рішень, які будуть виконані відповідно до стилю вашої компанії.

Приклади робіт

Там, де криється економія

Оскільки дахові конструкції – це вироби, які замовляють один раз і надовго, для їх виготовлення варто використовувати найбільш довговічні матеріали. Це позбавить вас від необхідності часто займатися обслуговуванням, тим самим заощаджуючи ваші кошти та час в майбутньому.

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!