м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Лайтбокс реклама

Як нескромно вистрілити за помірні гроші?

Світлові короби – це просте і відносно недороге рішення, яке допоможе виділити рекламу або назву вашої компанії в інтер’єрі або в темний час доби на вулиці.

Обов’язковий елемент будь-якого лайтбоксу – це внутрішнє освітлення (лампи або діоди) і світлорозсіювальний шар, який забезпечує рівномірне світіння поверхні короба.

У чому наші переваги:
 • Власний конструкторський відділ і дизайнери

  Ми можемо розробити 3D модель і конструктивне рішення будь-якого об’ємного виробу

 • Комплексне виробництво

  Весь технологічний цикл на одному виробництві: розробка, друк, порізка, фарбування, зварювання, складання, монтаж

 • Доставка і монтаж по всій Україні

  Власна транспортна служба, монтажні бригади у всіх обласних центрах

 • Документальний супровід та гарантійне обслуговування

  Наші клієнти отримують всі необхідні документи для розміщення зовнішніх конструкцій: дозволи, креслення тощо. Ми здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування всіх своїх виробів

Тут є з чого вибрати

Розміри лайтбоксу залежать від простору, в якому ви плануєте його розмістити, а також від вашого бюджету.

Лайтбокси бувають як односторонні, так і двосторонні. Перші найчастіше кріпляться на стіну, а другі – на кронштейни, перпендикулярно вулиці.

Короба можуть бути як каркасні, так і безкаркасні. Останні відрізняються меншою жорсткістю і терміном експлуатації.

На лицьовій стороні лайтбоксу для рівномірно світлорозсіювання і мінімальної втрати світла в більшості випадків встановлюється молочний акрил. Зображення наноситься або безпосередньо на акрил або на світлорозсіюючу плівку. Задня (несвітлова) сторона лайтбоксу, як правило, зашивається металом або ПВХ.

Ще 10-15 років тому підсвічування в лайтбоксах забезпечувалося люмінесцентними лампами. На сьогоднішній день лампи активно витісняються світлодіодами. Діоди набагато довговічніші, ефективні, споживають в рази менше електроенергії. Кількість, тип діодів, схема їх розміщення в коробі визначаються товщиною конструкції, світлорозсіювальним шаром і силою світла, яку необхідно забезпечити на поверхні.

Щоб не заплутатися у всьому цьому розмаїтті, заповніть форму, і наш фахівець допоможе вам зробити правильний вибір.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Лайтбокс, який ніколи не помарніє

Одним із основних параметрів, який відрізняє якісний лайтбокс – це яскравість і рівномірність світіння. Конструкторський відділ Univest Advertising Production завдяки своєму досвіду проведе правильний підбір світлових елементів, а також світлорозсіювальних матеріалів.

Завдяки використанню якісних світлодіодів ми з упевненістю можемо надати на них гарантію. У разі, якщо з часом буде потрібна заміна світлових елементів – не біда, всі наші лайтбокси обслуговуються. У них обов’язково передбачені технологічні «дверцята», а розводка електрики виконана таким чином, щоб обслуговування займало мінімум часу.

Оскільки в Univest Advertising Production є все необхідне обладнання, починаючи від планшетних УФ-принтерів і закінчуючи цифровим ріжучим комплексом Zund G3, – ми надаємо виробництво повного циклу. Як результат, ви гарантовано отримаєте своє замовлення в обумовлений термін без затримок.

Якщо ви не хочете витрачати час на пошуки монтажників, Univest Advertising Production із задоволенням прийде вам на допомогу. У нас є монтажні бригади в усіх містах України.

Крім усього перерахованого, наш відділ дизайну завжди готовий знайти незвичайні рішення для ваших лайтбоксів на заздрість конкурентам.

Приклади робіт

Хочете заощадити?

Найбільш простий спосіб заощадити гроші і час – це заздалегідь підготувати місце, де ви хочете повісити світловий короб. Ніщо не повинно заважати його установці. Крім цього, бажано завчасно подбати про джерело електроживлення.

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!