м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Об'ємні букви

Помітна назва Вашої компанії

Об’ємні букви – це перевірений і ефектний спосіб зробити назву вашої компанії, магазину, відділу дійсно помітним.

Напис, зроблений у вигляді об’ємних букв, завжди легко читається навіть з великої відстані, підкреслює статус і імідж вашого закладу, працює як ідеальний стопер.

Щоб ваші об’ємні букви прослужили якомога довше, при їх виготовленні ми приділяємо особливу увагу якості збірки, а також надаємо гарантію.

У чому наші переваги:
 • Власний конструкторський відділ і дизайнери

  Ми можемо розробити 3D модель і конструктивне рішення будь-якого об’ємного виробу

 • Комплексне виробництво

  Весь технологічний цикл на одному виробництві: розробка, друк, порізка, фарбування, зварювання, складання, монтаж

 • Доставка і монтаж по всій Україні

  Власна транспортна служба, монтажні бригади у всіх обласних центрах

 • Документальний супровід та гарантійне обслуговування

  Наші клієнти отримують всі необхідні документи для розміщення зовнішніх конструкцій: дозволи, креслення тощо. Ми здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування всіх своїх виробів

Одні букви відрізняються від інших ...

Для виготовлення об’ємних літер застосовують найрізноманітніші матеріали, починаючи від популярного спіненого ПВХ, пінопласту, акрилу і закінчуючи більш дорогими і ефектними рішеннями з нержавійки, масиву дерева, штучного каменю.

Усередині об’ємних літер великого розміру повинен бути передбачений несучий каркас для додання жорсткості конструкції. Бічні грані бюджетних букв виконуються зі спіненого ПВХ, оптимальне довговічне рішення композитний алюміній.

Матеріал для лицьової грані букви визначається, як правило, в залежності від рішення по підсвічуванню. Якщо внутрішнє освітлення в букві відсутнє, передня панель також може бути виготовлена зі спіненого ПВХ, полістиролу, композиту, нержавійки. Наявність внутрішнього підсвічування вимагає застосування світлорозсіювального матеріалу. Найчастіше в цьому випадку застосовують молочний або кольоровий акрил.

Дуже ефектно виглядають літери з контражурним підсвічуванням, коли освітлюється не сама буква, а стіна за написом. Навколо букв утворюється світловий ореол, підкреслюючи їх об’ємність.

Коли потрібні об’ємні літери, ціна грає не останню роль. Щоб дізнатися ціну вашого замовлення, а також домовитися про виїзд замірника, заповніть форму. Найближчим часом вам передзвонить наш фахівець, який відповість на всі питання.

 

 

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Здивуйте відвідувачів ідеальними формами

При виробництві букв ключове значення відіграє акуратність збірки, непомітна склейка і стикування лицьової грані з торцями. Тому в Univest Advertising Production завжди дотримуються технологічного процесу: будь-яка буква збирається за кресленнями на основі правильного конструктивного рішення; порізка всіх елементів букви виконується на дуже точному автоматичному порізочному комплексі Zund G3 (Швейцарія); збірку здійснюють кваліфіковані макетники, застосовуючи професійні клеї і іншу фурнітуру.

Для виготовлення об’ємних літер Univest Advertising Production використовує тільки якісні матеріали. Завдяки цьому довгий час зберігається привабливий вигляд, а кольори не вигорають протягом всього терміну експлуатації виробу.

Фахівцями нашої компанії освоєна складна технологія пайки букв з нержавійки. Такі букви можуть служити, зберігаючи міцність і привабливий вигляд не менше 50 років.

Якщо Вам необхідні світлові букви, конструктори Univest Advertising Production розроблять схему розміщення діодів для букв будь-якої товщини. При обчисленні кількості і розташування застосовуються такі типи світлодіодів, які створять на поверхні букви рівномірне і насичене світіння. Всі наші світлові букви обслуговуються, в них є технологічні «дверцята», за допомогою яких можна швидко здійснити заміну поламаних елементів.

Разом з виробництвом ми здійснюємо монтаж об’ємних літер як в Києві, так і в інших містах України. Для цього в кожному місті у нас є кваліфіковані підрядники.

Якщо ж у вас ще немає макету об’ємних літер, наш відділ дизайну розробить для вас рішення, яке буде найбільш виразно презентувати вашу компанію.

Приклади робіт

Що допоможе вам заощадити?

Ви можете заощадити кошти, заздалегідь підготувавши місце під об’ємні букви. Для цього вам буде потрібно видалити всі небажані елементи, які можуть перешкодити їх установці. Крім цього, якщо ваше замовлення оснащене підсвічуванням, то подбати про джерело живлення варто заздалегідь.

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!