м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Скроли

Оживіть свою рекламу

Вибираючи серед різних варіантів зовнішньої реклами, ви напевно замислювалися над тим, як виділитися на тлі конкурентів? Як привернути увагу аудиторії? Відповідь проста – замовте скроли.

Скрол – це динамічний рекламний носій, що відображає по черзі кілька сюжетів. Розміщується він всередині коробу, а приводиться в рух за допомогою двигуна і 2-х валів. Найчастіше зображення підсвічується, що робить його більш помітним, особливо в темний час доби.

Таке рішення буде дуже доречним на центральних вулицях міста. Різноформатна статична реклама для аудиторії перетворюється на безглуздий фон, зате рухливий варіант із змінними картинками відразу виділяється із загальної маси і привертає до себе увагу.

Для друку скролів важливо вибрати друкарню, яка виконає замовлення на правильному матеріалі і обладнанні. Тоді Ваша реклама буде виглядати дійсно гарно і гідно.

У чому наші переваги:
 • Друк шириною до 5 м.

  Наше друкарське обладнання дозволяє друкувати на рулонах шириною до 5 метрів і листах форматом до 3х2,5 метри

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

 • Робота в режимі 24/7

  Наше виробництво працює цілодобово, в 3 зміни і без вихідних. Більше 50% замовлень виконуються протягом 1 доби

 • Своя монтажна бригада

  Всю нашу продукцію монтують бригади сертифікованих фахівців

Що робить скроли особливими?

Для виготовлення скролів потрібен спеціальний синтетичний (скролерний) папір, який завдяки особливому покриттю відрізняється високою міцністю на розрив, хорошим світлорозсіюванням, а також малою вагою, що дозволяє знизити навантаження на приводний механізм.

Найбільш популярний формат скролів – 3,14х2,32 м.

Виникли питання або ви готові зробити замовлення? Заповніть форму, розташовану нижче і наші фахівці вам зателефонують.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Ваша реклама буде в центрі уваги, якщо ...

Якщо ви замовте виготовлення скролів в Univest Advertising Production, то отримаєте дійсно якісну продукцію. Ви запитаєте чому? Давайте розглянемо нижче ті переваги, які отримує наш клієнт:

 • Для друку скролів ми використовуємо тільки якісний скролерний папір європейського виробництва. Ваш рекламний сюжет гарантовано витримає багаторазові цикли перемотування в скролерному механізмі.
 • Виготовлення продукції відбувається на новому обладнанні, здатному друкувати з високою роздільною здатністю як сольвентними, так і УФ-чорнилами.
 • Для друку скролів використовуються тільки рекомендовані виробником фарби. Це дозволяє забезпечити точну передачу кольору і широкий колірний обхват при друці.
 • Готова продукція перед транспортуванням намотується на жорсткі тубуси. Завдяки цьому на зображенні не з’являються заломи або інші дефекти при транспортуванні.

Відділ дизайну Univest Advertising Production завжди готовий допомогти вам створити макет вашого скрола, застосувавши найбільш креативні рішення.

Приклади робіт

Як зберегти свої гроші?

Якщо макет скролів ви замовите не у нас, а звернетеся до дизайнера-фрілансера, обов’язково передайте йому технічні вимоги. Їх можна завантажити у нас на сайті. Приймаючи їх до уваги, ви позбавите себе від грошових витрат на доопрацювання з боку нашого дизайнера. Також це допоможе швидше відправити ваше замовлення в друк.

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!