м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Аларм-банери /Антикрадіжні ворота

На варті ваших витрат

Антикрадіжні ворота допоможуть вам не тільки зменшити кількість крадіжок, а й залучити більше клієнтів. Ви запитаєте як? Для цього вам знадобляться аларм-банери. Це свого роду чохли, які монтують на рамки «антикрадіжок». Зазначена на них інформація про розпродажі або акції спонукатиме аудиторію зайти в магазин і зробити покупку. Крім цього, ваші аларм-банери можуть просто бути виконані відповідно до стилю магазину, що допоможе їм органічно вписатися в інтер’єр.

Щоб ваші аларм-банери зберігали презентабельний вигляд, потрібен професійний друк і якісні матеріали. Це лише невелика частина того, що ви отримаєте від співпраці з Univest Advertising Production.

У чому наші переваги:
 • Власний конструкторський відділ і дизайнери

  Ми можемо розробити 3D модель і конструктивне рішення будь-якого об’ємного виробу

 • Комплексне виробництво

  Весь технологічний цикл на одному виробництві: розробка, друк, порізка, фарбування, зварювання, складання, монтаж

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

 • Доставка і монтаж по всій Україні

  Власна транспортна служба, монтажні бригади у всіх обласних центрах

Як підібрати вартовому мундир?

Для виготовлення аларм-банерів можна використовувати як жорсткі матеріали (пінокартон, гофрокартон, тонкий пластик), так і банерну тканину.

На жорсткі основи зображення наноситься за допомогою прямого УФ-друку або накочення задрукованої плівки. Якщо ж ви замовите чохол з банеру, можна вибрати між УФ і сольвентним друком. Перший варіант відрізняється насиченістю кольорів і екологічністю, в той час як сольвент буде більш бюджетним рішенням.

Розмір аларм-банерів визначається розміром встановлених у вас антикрадіжних воріт.

Якщо у Вас виникли додаткові питання або Ви хочете отримати розрахунок вартості замовлення – заповніть форму, яка знаходиться нижче, і наші фахівці вам зателефонують.

Цікавить вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Конвертуємо перехожих в клієнтів

Замовляючи в Univest Advertising Production аларм-банери, ви можете бути впевнені в якості та оперативності виконання вашого замовлення. Можливість друку на різних матеріалах і наявність як ультрафіолетових, так і сольвентних принтерів дозволить підібрати найкращий для вас варіант.

Для кожного матеріалу ми застосовуємо спеціальний колірний профіль, щоб в незалежності від вибору носія, кольори з Вашого макету були завжди передані вірно.

Якщо у вас термінове замовлення, наш цех буде займатися його виробництвом цілодобово. Наявність монтажних бригад у всіх містах України дозволить одночасно замінити аларм-банери по всій мережі магазинів.

Крім виготовлення аларм-банерів, ми завжди готові поділитися свіжими ідеями їх оформлення. Наш відділ дизайну може розробити для вас кілька рішень, серед яких ви зможете вибрати найкраще.

Приклади робіт

Як не переплатити?

Щоб уникнути зайвих грошових і часових витрат, ознайомтеся з технічними вимогами до макету. Ця інформація допоможе зробити макет, який не вимагатиме доопрацювань з боку нашого дизайнера і набагато швидше потрапить до друку.

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!