м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Елементи навігації

Менше пошуків – більше покупок!

Як допомогти відвідувачу розібратися, де і що знаходиться в вашому магазині або будь-якому іншому закладі? Як потрапити в потрібний йому відділ, знайти ліфт або кафе? Все це підкажуть елементи навігації.

Система навігації – один з найважливіших елементів оформлення магазину. Нестандартна і в той же час зручна система навігації може істотно вплинути на поведінку клієнта в магазині і середній чек.

У чому наші переваги:
 • Власний конструкторський відділ і дизайнери

  Ми можемо розробити 3D модель і конструктивне рішення будь-якого об’ємного виробу

 • Комплексне виробництво

  Весь технологічний цикл на одному виробництві: розробка, друк, порізка, фарбування, зварювання, складання, монтаж

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

 • Доставка і монтаж по всій Україні

  Власна транспортна служба, монтажні бригади у всіх обласних центрах

Друкуємо чітко, кріпимо надійно

Оскільки навігаційні елементи замовляють не на один рік, доцільніше робити їх з міцних матеріалів. Найчастіше це ПВХ, акрил або композитний алюміній.

Ще важливіше не помилитися в технології друку. Різні фарби мають різний термін життя, адгезію до поверхні і стійкість до вигорання.

Для кріплення елементів навігації найкраще підбирати більш надійні рішення – так, замість волосіні краще застосувати трос або ланцюг, а замість двостороннього скотчу – саморізи.

Щоб отримати додаткову інформацію щодо матеріалів і вартості замовлення, вам варто заповнити форму, і наші фахівці з вами зв’яжуться.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Як отримати якісні елементи навігації?

Univest Advertising Production має багаторічний досвід у виробництві елементів навігації для різних магазинів і торгових площ. Залежно від особливостей магазину, дизайну навігаційних елементів, розміру бюджету ми пропонуємо індивідуальні ефективні рішення.

Для друку по рулонних і листових матеріалах, з яких потім виробляються елементи навігації, ми використовуємо УФ-друк. Це найбільш екологічний і стійкий до вигорання на сьогоднішній день вид друку. Зображення залишаться яскравими і насиченими не менше 5-ти років.

Всі матеріали, що застосовуються у виробництві елементів навігації в Univest Advertising Production, тестуються при перепадах температури, вологості.

 Конструктори Univest Advertising Production розробляють рішення в залежності від розміру виробу, його розташування, частоти зміни інформації.

Наші монтажні бригади працюють по всій Україні. Фахівці, що працюють на об’єкті, мають посвідчення керування спецтехнікою, роботи на висоті. Наші професійні ризики застраховані на 5 000 000 гривень. Виробництво і установка системи навігації на кожному об’єкті обов’язково супроводжується окремо виділеним менеджером проекту.

Завдяки цьому налагоджена оперативна комунікація, а поточні завдання узгоджені із замовником. Ми завжди відкриваємо магазин в термін.

Приклади робіт

Як заплатити менше?

При відправці нам макету виробу, рекомендуємо перевірити його на відповідність технічним вимогам. Так ви зможете уникнути доробок з боку нашого дизайнера і допоможете швидше приступити до виготовлення навігаційних елементів.

Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!