м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Мобайл реклама

Реклама над нами

Мобайли (денглери) це плакати на жорсткому носії або полегшені конструкції, які вішають в торговому залі з-під стелі. Це робить їх помітними практично з будь-якої точки приміщення.

Розміщений безпосередньо над стійкою з продукцією, мобайл не просто приверне до себе увагу аудиторії, але і вкаже шлях до рекламованого товару.

Важливо довірити виробництво мобайлу досвідченому підрядчику, який підбере оптимальні матеріали і технологію виробництва в кожному окремому випадку.

У чому наші переваги:
 • Власний конструкторський відділ і дизайнери

  Ми можемо розробити 3D модель і конструктивне рішення будь-якого об’ємного виробу

 • Комплексне виробництво

  Весь технологічний цикл на одному виробництві: розробка, друк, порізка, фарбування, зварювання, складання, монтаж

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

 • Доставка і монтаж по всій Україні

  Власна транспортна служба, монтажні бригади у всіх обласних центрах

А який мобайл підійде Вам?

Денглери найчастіше роблять на жорсткій основі – картоні, пінокартоні, гофрокартоні, пінополістиролі або вспіненому ПВХ. Краще рішення –  використовувати максимально легкі матеріали. Вони забезпечать легкість монтажу і безпеку.

Для нанесення зображення найкраще підійде планшетний УФ-друк. Ця технологія дозволяє здійснювати прямий друк по жорстким матеріалам, роблячи зображення насиченим і привабливим.

Вибравши матеріал, потрібно визначитися з розміром мобайла і його формою. Будь-яких стандартних рішень для такої продукції немає. Єдине, що важливо врахувати, – це висота стель приміщення, в якому буде підвішуватися виріб. Мобайл не повинен створювати перешкоду для відвідувачів магазину.

Для монтажу мобайлів до стелі використовують волосінь або тонкі сталеві троси. Останній варіант кращий, оскільки він надійніший.

Якщо у Вас виникли додаткові питання або Ви хочете отримати попередній розрахунок вартості замовлення – заповніть форму, і наші фахівці Вам зателефонують.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Ваші мобайли змусять людей не дивитися під ноги

Які ж переваги Ви отримаєте, замовивши денглери в Univest Advertising Production?

 • Швидке виконання Вашого замовлення. Це дуже важливо при проведенні акцій і розпродажів (в нашому арсеналі 9 широкоформатних принтерів, друкований цех працює цілодобово, оперативний склад забезпечує безперебійність виробництва).
 • Ви отримаєте якісний товар, оскільки ми використовуємо тільки топове обладнання та оригінальні фарби.
 • Ви не обмежені у виборі розміру або форми виробу. На автоматизованому порізочному комплексі ми можемо виготовити вироби з будь-яким контуром.
 • У нас великий досвід оперативного сортування та пакування дрібних партій продукції по десяткам роздрібних мереж всеукраїнського масштабу.
 • Наш відділ дизайну розробить макет денглеру, який точно не буде обділений увагою.
 • Для клієнтів, які знаходяться в Києві, ми пропонуємо адресну доставку.
Приклади робіт

Дозвольте підказати, як заощадити

Якщо ж у Вас є готовий макет мобайлу або Ви плануєте замовити його розробку не у наших фахівців, то обов’язково ознайомтеся з технічними вимогами. Це позбавить Вас від зайвих грошових витрат на редагування і дозволить набагато швидше відправити макет до друку.

Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!