м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Виготовлення хардпостеров

Тверді плакати

Планшети або, як їх ще називають, хардпостери це реклама, виконана на твердій основі. Ви хочете виділити стійку з продукцією або відокремити цілу торгову зону? Планшети відмінно підходять для вирішення подібних завдань. Немає необхідності кріпити такий планшет на стіну, адже будучи підвішеним в повітрі, він тримає форму сам.

Для виробництва хардпостерів необхідне спеціальне обладнання для друку по жорстким матеріалами і правильний підбір носія. Все це ви отримаєте, звернувшись до нас.

У чому наші переваги:
 • Друк шириною до 5 м.

  Наше друкарське обладнання дозволяє друкувати на рулонах шириною до 5 метрів і листах форматом до 3х2,5 метри

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

 • Робота в режимі 24/7

  Наше виробництво працює цілодобово, в 3 зміни і без вихідних. Більше 50% замовлень виконуються протягом 1 доби

 • Своя монтажна бригада

  Всю нашу продукцію монтують бригади сертифікованих фахівців

Вибір за вами!

Для виготовлення хардпостерів найчастіше використовують: спінений ПВХ, пінокартон, пінополістирол, гофрокартон, композит.

У більшості випадків друк по подібних матеріалів виконується на планшетних принтерах. Іноді зображення попередньо наноситься на рулонну плівку і потім накочується на жорсткий носій.

Наступне, що вплине на формування ціни Вашого замовлення, – це формат. Виріб може бути таким розміром як невелика табличка, або бути на всю стіну.

Щоб закріпити подібний виріб на вертикальній поверхні використовують двосторонній скотч або саморізи. Для монтажу в стелю – волосінь або тонкий трос зі спеціальною фурнітурою.

Щоб дізнатися, у скільки Вам обійдеться виготовлення планшету або іншу інформацію, заповніть форму, і наші фахівці Вам зателефонують.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Як отримати максимум віддачі за свої гроші?

Щоб наші клієнти отримували продукцію високої якості, ми використовуємо для друку тільки оригінальні УФ-фарби. Завдяки цьому ваші хардпостери будуть вигідно відрізнятися від конкурентних насиченими кольорами і стійкістю до вигорання.

Друк хардпостерів в Univest Advertising Production відбувається на одному з трьох планшетних принтерів. Завдяки тому, що наше обладнання проходить своєчасне обслуговування, Ваше замовлення буде виконано оперативно, без візуальних дефектів, з правильною передачею кольору.

Клієнтам, які знаходяться в Києві, ми пропонуємо власну адресну доставку. Так ви гарантовано отримаєте своє замовлення вчасно і без пошкоджень.

Якщо ви ще не розробили дизайн хардпостерів, впоратися з цим завданням вам допоможе наш відділ дизайну. З огляду на ваші побажання, ми запропонуємо кілька варіантів, серед яких вам просто треба буде вибрати найбільш вдалий.

Приклади робіт

Для тих, хто береже свої гроші і час

Перед тим, як відправити до нас макет ваших хардпостерів, обов’язково ознайомтесь з технічними вимогами, які можна скачати у нас на сайті. Можливо, він вимагатиме деяких коректив. Нам в цьому випадку не доведеться просити Вас оплатити послуги з доопрацювання макетів і переносити терміни виконання замовлення.

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!