м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Презентери

Ваша продукція – прикраса прилавка

У боротьбі за клієнта перемагає той, хто зможе правильно подати свій товар. Презентери допоможуть сформувати у покупця відчуття елітарності вашої продукції, тим самим відсуваючи конкурентів на другий план.

Презентер допоможе створити у покупця відчуття захоплення товаром, підкреслить його дизайн, чітко окреслить Ваш товар у відриві від поруч представленої продукції.

У чому наші переваги:
 • Власний конструкторський відділ і дизайнери

  Ми можемо розробити 3D модель і конструктивне рішення будь-якого об’ємного виробу

 • Комплексне виробництво

  Весь технологічний цикл на одному виробництві: розробка, друк, порізка, фарбування, зварювання, складання, монтаж

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

 • Доставка і монтаж по всій Україні

  Власна транспортна служба, монтажні бригади у всіх обласних центрах

Як не потонути в розмаїтті?

Презентери продукції відрізняються своєю нестандартністю. Вони можуть бути абсолютно різного розміру і форми. Ці параметри залежать від місця, де ви хочете розмістити такий виріб, а також від габаритів вашого товару.

Які матеріали, з яких роблять презентери, найчастіше використовують: ПВХ матеріали, акрил, полістирол, спеціальні плівки, елементи освітлення.

Зображення наноситься, переважно, з допомогою планшетних УФ-принтерів.

У створенні подібних виробів досить часто використовують підсвічування. В основному це світлодіодні лампи або стрічки.

Щоб дізнатися вартість виготовлення презентера по Вашим кресленням, заповніть форму зворотного зв’язку. Найближчим часом Вам зателефонує наш фахівець.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Готові рішення непростих завдань

Завдяки наявності власних 3d-дизайнерів та інженерів-конструкторів ми можемо розробити і виготовити ефектний і нестандартний презентер для будь-якого товару.

Наші фахівці здійснять правильний підбір матеріалів, враховуючи при цьому специфіку товару, а також ваші фінансові можливості.

Для нанесення зображення на тверді матеріали ми використовуємо один з наших планшетних УФ-принтерів. Друк на гнучких матеріалах відбувається методом екосольвентного або рулонного УФ-друку. При цьому ми використовуємо тільки ті чорнила, які рекомендовані виробником обладнання.

У більшості сучасних презентерів використовується світлотехніка. Ми застосовуємо діоди високої якості, які дозволяють нам давати гарантію на вироби не менше 1 року.

Наші ресурси дозволяють здійснити всі етапи технологічного процесу на одному майданчику (друк, порізка, вигинка, фарбування, зварювання, складання). Саме тому ми забезпечуємо стислий цикл виробництва зразків, а потім і партій продукції.

Також Univest Advertising Production пропонує своїм клієнтам адресну доставку, завдяки якій ви отримаєте своє замовлення вчасно в цілості й схоронності.

Приклади робіт

Як ви можете заощадити

Щоб не витрачати свій дорогоцінний час на створення макету і подальші його правки, ми рекомендуємо замовити розробку дизайну ваших презентерів в Univest Advertising Production. Наші фахівці розроблять для вас кілька концепцій. З цих концепцій вам просто треба буде вибрати найбільш оптимальну. Після цього ваше замовлення максимально швидко відправиться у виробництво.

Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!