м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Рекламні магніти

Друк рекламних магнітів

Що таке рекламний магніт? Як матеріал для реклами він почав застосовуватися порівняно недавно, і то багато хто звик думати, що це просто невеличкий сувенір на пам’ять. Ми ж говоримо, що це відмінний варіант, якщо вам необхідно часто міняти інформацію для клієнтів. Тому Univest Advertising Production пропонує вам послуги з друку рекламних магнітів малих і великих розмірів в Києві.

Навіщо вам це потрібно? Магніти відмінно підходять для змінної реклами: акцій, сезонних розпродажів, тематичних заходів тощо. У порівнянні з іншою POS-продукцією магніт має свої переваги:

 • не залишає після себе слід на поверхні стінки / стелажа;
 • набагато простіше кріпиться до поверхні (не потрібен скотч або спеціальний клейовий склад), а також без особливих зусиль демонтується;
 • може бути використаний в різних місцях безліч разів.

Все, що вам потрібно – поверхня, яка магнітиться. Важливо розуміти, що при використанні самоклеючої плівки або паперу для змінної реклами, вам знадобляться також послуги монтажників. А це додаткові витрати. Монтажем рекламних магнітів може зайнятися будь-який співробітник магазину, офісу і т.д. Також можна прикріплювати рекламні магніти на холодильник для брендування. Як бачите, рекламні магніти – це не тільки матеріал, це бізнес-рішення.

Переваги Univest Advertising Production
 • Прямий друк по матеріалу

  Здатність друкувати безпосередньо по магніту завдяки УФ-технології

 • Власний постпресс комплекс

  Точна криволінійна контурна порізка магніту

 • Терміновий друк магнітів

  Великий тираж за короткі терміни – виробництво працює в режимі 24/7

 • Точна передача кольорів

  Для цього у нас є фахівці з управління кольором, налаштовані профілі і оригінальні фарби

Які параметри впливають на ціну друку магнітів?

У нашій країні для багатьох замовників ціна – ключовий критерій при виборі типографії. У Univest Advertising Production вартість кожного замовлення прораховується окремо, і виготовлення рекламних магнітів – не виняток, так як на ціну впливають кілька параметрів. Які саме?

Розмір. Логіка проста – чим більше розмір, тим більше йде матеріалу, фарби і т.д. Ми здатні друкувати як невеликі вироби, так і рекламні магніти площею в кілька квадратних метрів. На ціну також впливає оптимізація розмірів рекламного магніту: ви можете вибрати такий розмір, який вміщується в ширину рулону тільки один раз і становить 30-50% відходів. Ми допоможемо вам підібрати такі габарити, при яких відходи матеріалу і вартість продукції будуть мінімізовані.

Формат. Прямо-або криволінійна форма у ваших магнітів? Важливо розуміти, що по магніту виконувати контурну порізку складно, і далеко не всі вміють це робити. Тому криволінійні рекламні магніти мають більш високу вартість.

Товщина магніту. Сам по собі магніт – достатньо складний для друку матеріал. Плюс обробляти більш товстий магніт складніше. Тому, чим товще ваші магніти для реклами, тим вище на них буде ціна.

Технологія друку. Магніти рекламні і, як не дивно, магнітяться :). Так що більшість варіантів друку, де матеріал необхідно просувати в принтері, відпадають відразу. Для друку по магніту підходять рішення, де сам лист матеріалу нерухомий, а над ним переміщуються друковані головки. Тому в Univest Advertising Production виробництво рекламних магнітів передбачає застосування УФ-технології.

Як бачите, у формуванні вартості виготовлення рекламних магнітів досить багато змінних. Тому, щоб дізнатися точну ціну друку ваших рекламних магнітів, залиште заявку на прорахунок на нашому сайті або зв’яжіться з менеджерами за номером +38 (044) 494 07 47. Таким чином ви отримаєте відповіді на всі ваші запитання в найкоротші терміни.

Цікавить вартість?
Замовляйте прорахунок та безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Друк рекламних магнітів в Univest Advertising Production

Univest Advertising Production має ультрафіолетову технологію друку, яка є оптимальним рішенням для рекламних магнітів. До того ж УФ-друк і використання оригінальних фарб дає ряд переваг:

 • широка кольорова гамма;
 • соковитий, насичений друк зображень;
 • стійкість до вигорання;
 • фотографічна якість друку.

Що ще ми можемо додати? Univest Advertising Production займається виробництвом рекламної продукції в режимі 24/7, тому ви гарантовано отримуєте ваше замовлення вчасно і в найкоротші терміни. Цьому також сприяє і дублювання багатьох одиниць обладнання.

До того ж ми без проблем вирізаємо рекламні магніти як прямокутної форми, так і нестандартної. Для цього у нас в арсеналі є спеціальне обладнання з ножами для криволінійної порізки.

Немає часу їхати до нас за замовленням? Тут ми теж вам допоможемо! Фахівці нашого відділу логістики привезуть ваше замовлення в будь-яку точку Києва або забезпечать своєчасну доставку в будь-яке місто Укрїани.

Приклади робіт

Замовляйте рекламні магніти правильно

Щоб не втрачати час і не витрачати зайві кошти на доопрацювання вашого макета, переконайтеся в його відповідності технічним вимогам. Якщо ж у вас немає часу або можливості зайнятися їм, наші дизайнери допоможуть вам і дизайн розробити, і підготувати до друку макет з нуля. Вибирайте самі, що для вас краще, а ми з радістю допоможемо реалізувати ваші ідеї.

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 1 години!