м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Виготовлення стендів

Станьте ближче до клієнта

Розміщуючи свою продукцію в різних магазинах, кожна компанія хоче залучити до неї якомога більше уваги. Найкраще це зробити, надавши аудиторії лаконічну і наочну інформацію про переваги Вашого продукту. Для цих цілей відмінно підійде рекламний стенд.

Найчастіше така продукція представлена у вигляді окремої конструкції, виконаної за індивідуальним дизайном.

Чим оригінальніше і ефектніше буде виглядати Ваш рекламний стенд – тим більше шансів виділитися з маси інших пропозицій в магазині. Важливо підібрати компанію підрядника, яка в змозі такий стенд розробити і виготовити.

У чому наші переваги:
 • Власний конструкторський відділ і дизайнери

  Ми можемо розробити 3D модель і конструктивне рішення будь-якого об’ємного виробу

 • Комплексне виробництво

  Весь технологічний цикл на одному виробництві: розробка, друк, порізка, фарбування, зварювання, складання, монтаж

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

 • Доставка і монтаж по всій Україні

  Власна транспортна служба, монтажні бригади у всіх обласних центрах

Як не заплутатися в матеріалах?

При виготовленні рекламних стендів найчастіше комбінують різні матеріали: ПВХ, акрил, пінополістирол, пінокартон, композит і різні метали.

Після вибору матеріалів необхідно визначитися з габаритами стенду. Швидше за все, вони будуть залежати від продукції, яку Ви хочете прорекламувати, а також від Вашого бюджету.

Крім перерахованих вище параметрів, на вартість вашого замовлення вплине його конфігурація. Рекламний стенд може бути виконаний як у вигляді невеликого щита з прикладами Вашої продукції, так і у вигляді оригінального дизайнерського рішення, оснащеного світловими елементами.

Давайте підсумуємо: вартість виробництва рекламного стенду залежить від конструктиву виробу, застосованих матеріалів, габаритів стенда, наявності світлових або динамічних елементів, і може коливатися в межах від 1000 до 25000 – 50000 грн за 1 виріб. У будь-якому випадку, щоб отримати точний розрахунок вартості ваших рекламних стендів, вам варто заповнити форму, розташовану нижче. Наші фахівці зателефонують вам найближчим часом і дадуть відповідь на всі додаткові питання.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Чому підійдуть саме до вашого стенду?

Виготовлені в Univest Advertising Production стенди відрізняються високою якістю і практичністю. Досягти такого результату нам вдається завдяки індивідуальному підходу до кожного замовлення, а також напрацьованому роками досвіду.

Виходячи з Ваших побажань, наші дизайнери розроблять або допрацюють вже наявний у Вас макет, а фахівці конструкторського відділу правильно підберуть матеріали та інженерне рішення. Конструктори Univest Advertising Production створять для Вас стійкі і міцні вироби, що дуже важливо для місць з великим потоком людей.

За допомогою планшетних УФ-принтерів для прямого друку по жорстким матеріалами ми зробимо всі зовнішні деталі стенду. На спеціальному порізочному комплексі будуть точно вирізані всі напівфабрикати конструкції. В окремому цеху проводиться серійне складання виробів.

Якщо рекламні стенди необхідно буде відправляти в регіони – ми розробимо для них безпечну упаковку. По Києву доставка буде проведена силами нашої власної транспортної служби.

Приклади робіт

Позбавте себе від зайвих витрат

Оскільки замовлення рекламних стендів вимагає ретельно опрацьованого макету, в якому будуть враховані багато нюансів, рекомендуємо довірити його розробку нашому відділу дизайну. З огляду на Ваші побажання та специфіку місця установки стенду, наші фахівці розроблять кілька рішень. Варіант, який Ви оберете, ми виконаємо у вигляді сигнального зразка.

Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!