м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Ростові фігури

Реклама з формами

Ростова фігура – це рекламний носій, який зображує людину або предмет. Для фіксації у вертикальному положенні використовують підпірки або каркас.

Завдяки своєму нестандартному зовнішньому вигляду, такий виріб привертає до себе увагу і відразу дає зрозуміти, яку продукцію Ви пропонуєте.

Замовивши ростові фігури у нас, Ви отримаєте не просто високу якість друку, але і комплексне обслуговування. Це значно заощадить Ваш час і гроші.

У чому наші переваги:
 • Власний конструкторський відділ і дизайнери

  Ми можемо розробити 3D модель і конструктивне рішення будь-якого об’ємного виробу

 • Комплексне виробництво

  Весь технологічний цикл на одному виробництві: розробка, друк, порізка, фарбування, зварювання, складання, монтаж

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

 • Доставка і монтаж по всій Україні

  Власна транспортна служба, монтажні бригади у всіх обласних центрах

А які форми подобаються Вам?

Для виготовлення ростових фігур можуть застосовуватися різні листові матеріали, а саме: пінополістирол, пінокартон, стільниковий поліпропілен, спінений ПВХ, композитний алюміній.

Кожен з перерахованих матеріалів має свої особливості. Наприклад, пінокартон найлегший, але придатний тільки для інтер’єру. Пінополістирол чудово тримає форму, а стільниковий поліпропілен ще і стійкий до сонячних променів. Композит  є практично універсальним матеріалом. Він легкий, жорсткий і міцний, не боїться температурних перепадів, що дозволяє його використовувати як усередині приміщення, так і зовні.

Раніше для виготовлення фігур здійснювався друк по самоклеючій плівці в рулонах з подальшим прикатуванням до жорсткої основи. Така технологія застосовується і зараз. Але більш сучасним, гарним і ефективним є прямий УФ-друк по листовим матеріалами.

Крім перерахованих вище факторів, вартість фігур залежить і від їх розмірів. Якщо вам потрібна ростова фігура в м. Київ, ціна може значно відрізнятися в різних пропозиціях.

Щоб дізнатися ціну або отримати відповіді на питання, заповніть форму, і наші фахівці з вами зв’яжуться.

 

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Як зацікавити аудиторію?

Щоб Ваші ростові фігури були не тільки привабливими, але і довговічними, в Univest Advertising Production підберуть для Вас найбільш оптимальні варіанти.

Створюючи опору ( «ноги») для Вашої фігури, наші фахівці розроблять вірне конструктивне рішення. Воно буде не тільки стійким, а й мінімально помітним. Крім цього, можуть застосовуватися різні додаткові опції: система обважнювачів, металевий каркас, складна конструкція опор.

Виготовляючи саму фігуру, ми використовуємо стійкі до вологи і сонячного світла матеріали. Одного разу замовивши такий виріб, Ви зможете користуватися ним не один рік і безболісно перевозити з місця на місце.

Для друку ми використовуємо УФ-фарби, рекомендовані виробником. Це дозволяє не тільки передати найбільш широкий спектр кольорів, але і зробить Ваше виріб стійким до вигорання.

Крім виготовлення продукції, дизайнерський відділ Univest Advertising Production готовий допомогти Вам з розробкою макету. Тут в стислі терміни для Вас розроблять кілька креативних ідей на вибір.

Приклади робіт

Тут можна заощадити!

Щоб уникнути зайвих грошових витрат і прискорити виготовлення Вашого замовлення, ознайомтеся з технічними вимогами перед тим, як відправляти макет до друку. Якщо все буде виконано відповідно до них, Вам не доведеться оплачувати доопрацювання з боку нашого дизайнера.

Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!