м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Шелфтокери

Яскравий акцент на вашій продукції

Покупець зайшов в магазин і дивиться на полиці з товарами. Як же привернути його увагу саме до вашої продукції? Виділіть її шелфтокерами.

Шелфтокери – це панелі, які кріпляться до полиці і акцентують увагу на ваш товар. Крім назви продукції, вони можуть повідомляти аудиторії про акції та знижки.

Щоб ваші шелфтокери дійсно підвищили продажі, дуже важливий якісний друк, нестандартна форма, правильне кріплення і свіжі ідеї. Це лише частина того, що отримують клієнти, замовляючи шелфтокери у нас.

У чому наші переваги:
 • Власний конструкторський відділ і дизайнери

  Ми можемо розробити 3D модель і конструктивне рішення будь-якого об’ємного виробу

 • Комплексне виробництво

  Весь технологічний цикл на одному виробництві: розробка, друк, порізка, фарбування, зварювання, складання, монтаж

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

 • Доставка і монтаж по всій Україні

  Власна транспортна служба, монтажні бригади у всіх обласних центрах

А який варіант виберете ви?

Для виготовлення шелфтокерів часто використовують папір або картон. Також дуже часто роблять пластикові шелфтокери – вони міцніші.

Друк пластикових шелфтокерів проводиться на планшетних УФ-принтерах. Зображення виходить насиченим і більш стійким до пошкоджень. Для невеликих виробів з паперу використовують цифровий друк.

Щоб прикріпити шелфтокери до полиці, їх або прикручують, або приклеюють на двосторонній скотч.

Якщо ж ви хочете зробити шелфтокери більш помітними, то їм можна надати будь-які нестандартні форми або навіть додати підсвічування.

Звичайно ж, в залежності від матеріалів і застосовуваних ефектів буде змінюватися і ціна. Щоб отримати розрахунок вартості вашого замовлення, заповніть форму, яку побачите нижче. Наші фахівці  Вам зателефонують найближчим часом.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Шелфтокер, який помітять

Для виготовлення шелфтокерів в Univest Advertising Production використовують високоякісні матеріали. Їх підбирають виходячи з терміну служби виробу, а також вашого бюджету.

У більшості випадків ми використовуємо прямий УФ-друк. Для цього у нас є 3 нових планшетних принтера, що друкують у високій роздільній здатності (1440 dpi).

Щоб домогтися максимально правильної передачі кольору, ми будуємо профілі друку для кожного виду матеріалу. Також зробити картинку більш яскравою і довговічною нам допомагає застосування оригінальних фарб.

Вам потрібні шелфтокери вже на завтра? Виробничий цех Univest Advertising Production працює в режимі 24/7 і може виготовити виріб навіть в нічний час. Наявність оперативного складу матеріалів дозволяє забезпечити стислий цикл виробництва.

Якщо ж ви хочете отримати шелфтокери, на які звертатимуть увагу, наш відділ дизайну підбере для вас кілька креативних рішень. З них ви зможете вибрати найбільш вподобане.

Приклади робіт

Як вам заощадити?

Ви можете заощадити свої гроші і час, виконавши макет вашого замовлення відповідно до технічних вимог. Це дозволить уникнути правок з боку нашого дизайнера і максимально швидко приступити до виготовлення шелфтокерів.

Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!