м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Стоппер реклама

Реклама, яка зупинить на ходу

Основне завдання стоперів – зупинити клієнтів, які проходять повз, і привернути увагу саме до Вашої продукції.

Подібні вироби кріпляться на стелажах, перпендикулярно потоку руху. Завдяки цьому відвідувач, який просто проходив поряд, зверне на них увагу.

Щоб Ваші стопери були максимально ефективні, важливим є правильний дизайн, підбір матеріалу та якість друку. Саме це поєднання Ви отримаєте, звернувшись до нас.

У чому наші переваги:
 • Власний конструкторський відділ і дизайнери

  Ми можемо розробити 3D модель і конструктивне рішення будь-якого об’ємного виробу

 • Комплексне виробництво

  Весь технологічний цикл на одному виробництві: розробка, друк, порізка, фарбування, зварювання, складання, монтаж

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

 • Доставка і монтаж по всій Україні

  Власна транспортна служба, монтажні бригади у всіх обласних центрах

Дуже приємно, стопер

Для виготовлення рекламних стоперів, як правило, використовують: картон, цупкий папір або пластик. Залежно від обраного Вами матеріалу і тиражу використовують офсетний або цифровий друк.

Крім матеріалу, тип друку залежить від формату вироби. Так, зображення розміром до А3 можна виконати за допомогою цифрового офсету, а ось для короткого тиражу більших стоперів потрібен широкоформатний друк. У разі застосування паперу або картону для великих тиражів стоперів найбільш рентабельною технологією залишається офсет.

Щоб стопери залучали більше уваги, їх можна зробити нестандартної форми. Наскільки це зробить дорожчим замовлення, Ви дізнаєтеся, якщо заповните форму, яка знаходиться нижче. Найближчим часом  Вам зателефонує наш фахівець і відповість на всі виниклі додаткові питання.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Виготовлення стоперів як мистецтво

Щоб Ваші стопери мали дійсно «зупиняючий» ефект, ми використовуємо тільки якісне і сучасне обладнання. В арсеналі Univest Advertising Production є як

цифрова офсетна машина HP Indigo, так і кілька планшетних УФ-принтерів. Все обладнання профілюється нашими фахівцями, для друку використовуються тільки оригінальні чорнила. Це дає можливість отримати не просто чітке зображення з високою роздільною здатністю і колірним охопленням, але і досить точно імітувати до 85% палітри PANTONE.

Залежно від формату і обсягу замовлення, наші фахівці допоможуть Вам підібрати найбільш оптимальне рішення. Це стосується як типу друку, так і матеріалів.

У випадках, коли клієнту необхідні стопери на завтра, наше виробництво буде займатися їх виготовленням в нічний час. Готову продукцію Ви можете отримати адресною доставкою по Києву або кур’єрською службою по Україні.

Ви не уявляєте, які саме стопери Вам потрібні? Наш відділ дизайну розробить для Вас кілька оригінальних рішень, враховуючи при цьому всі Ваші побажання. Обраний Вами варіант буде оперативно переданий до друку.

Приклади робіт

Ваш бюджет буде вдячний

Перед тим, як відправити до нас макет, рекомендуємо ознайомитися з технічними вимогами, які Ви знайдете на сайті. Невідповідність їм вимагатиме правок з боку нашого дизайнера. В результаті Ви заплатите більше грошей, а замовлення можна буде відразу відправити до друку.

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!