м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Торгові стійки, стелажі

Спровокуйте відвідувачів зробити покупку

Торгові стійки – відмінний спосіб акцентувати увагу аудиторії на свій товар. Виділяючись серед звичайних стелажів з продукцією, вони провокують відвідувачів підійти і зробити покупку.

Оскільки стелажі повинні бути не тільки привабливими, але і функціональними і надійними, наша компанія робить акцент на міцності матеріалів і якості збірки.

У чому наші переваги:
 • Власний конструкторський відділ і дизайнери

  Ми можемо розробити 3D модель і конструктивне рішення будь-якого об’ємного виробу

 • Комплексне виробництво

  Весь технологічний цикл на одному виробництві: розробка, друк, порізка, фарбування, зварювання, складання, монтаж

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

 • Доставка і монтаж по всій Україні

  Власна транспортна служба, монтажні бригади у всіх обласних центрах

А який стелаж хотіли б ви?

Замовлення торгових стійок починається з вказівки розміру виробу. Тут все залежить від габаритів продукції і площі, яку ви плануєте зайняти в торговому залі.

Також від розмірів товару залежить конфігурація стелажів, а від ваги – застосовувані матеріали. Найчастіше використовують або метал, або міцний пластик і ДСП.

Готові елементи торгових стійок можуть фарбуватися або обклеюватись плівкою.

Крім усього перерахованого, на виріб можуть кріпитися топери або встановлюватися підсвічування для привернення більшої уваги.

Щоб отримати розрахунок вартості замовлення або більше інформації по виготовленню торгових стійок, заповніть форму. Наші експерти Вам зателефонують.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Надійний фундамент для ваших товарів

Конструкторський відділ Univest Advertising Production створює для вас торгові стійки, які відрізняються міцністю і стійкістю. Досягати цього виходить завдяки індивідуальним конструкторським рішенням для кожного товару і застосуванням широкого спектру матеріалів.

Також ми володіємо всім необхідним друкарскьим устаткуванням, щоб ефектно брендувати ваші торгові стійки. Крім сольвентного і екосольвентного друку, ми пропонуємо УФ-друк рулонними і листовими матеріалами. Завдяки цьому виходять насичені і довговічні зображення.

Наші монтажні бригади працюють по всій Україні. Після виробництва торгового обладнання, ми доставляємо його і монтуємо в будь-якій точці України в стислі терміни.

Ви можете замовити розробку дизайну торгових стійок в нашому дизайнерському відділі. Тут вам запропонують кілька рішень на вибір.

Приклади робіт

Як заощадити гроші?

Замовляючи стелажі, рекомендуємо переконатися в правильності виконання креслень і 3D-макетів. Це запорука того, що ви отримаєте потрібний вам виріб і уникнете витрат на перероблення вашого замовлення. Якщо ви не впевнені в точності кресленьдовірте їх створення нашим фахівцям.

Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!