м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Воблер реклама

Не проходьте повз…

Якщо Ви шукаєте нестандартні рішення, які допоможуть залучити аудиторію до Вашого товару в торгових залах, то рано чи пізно Ви захочете замовити друк воблерів.

Воблери виглядають як невеликі гарно оформлені таблички з назвою продукту на гнучкій ніжці. Звисаючи з прилавка з Вашою продукцією, вони зроблять її більш помітною для відвідувачів.

Замовивши воблери у нас, Ви отримаєте якісний продукт, навіть в умовах стислих термінів.

У чому наші переваги:
 • Власний конструкторський відділ і дизайнери

  Ми можемо розробити 3D модель і конструктивне рішення будь-якого об’ємного виробу

 • Комплексне виробництво

  Весь технологічний цикл на одному виробництві: розробка, друк, порізка, фарбування, зварювання, складання, монтаж

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

 • Доставка і монтаж по всій Україні

  Власна транспортна служба, монтажні бригади у всіх обласних центрах

З чого роблять воблер?

В першу чергу, при замовленні рекламних воблерів ми звертаємо увагу на розмір. Найчастіше, вони не більші, ніж формат А5.

Визначившись з форматом, переходимо до матеріалу. Табличку з назвою продукту зазвичай роблять з картону або тонкого пластику. Ніжку воблера теж роблять із пластику, але прозорого, щоб вона була максимально непомітною.

Для кріплення відмінно підходить двосторонній скотч. Він легко клеїться до полиці. А коли воблер вже не актуальний, він легко знімається.

Якщо Ви хочете дізнатися, у скільки обійдеться подібна реклама – заповніть форму, і наші фахівці оперативно Вам зателефонують.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Ефективна приманка

Плануючи замовити виготовлення рекламних воблерів, Ви напевно захочете отримати максимальний ефект за свої гроші. Рекомендуємо Вам звернутися з цим замовленням до нас, в Univest Advertising Production.

Для друку воблерів на картоні ми використовуємо HP Indigo – цифрову офсетну

машину, котра поєднує в собі швидкість цифрового друку і якість офсетного. Завдяки чорнилам HP Electroink Ви отримаєте імітацію кольорової палітри PANTONE до 85%. Також вас приємно здивує чіткість картинки і плавність градієнтів.

Для прямого друку по тонкому пластику ми використовуємо планшетні УФ-принтери з високою роздільною здатністю. У результаті виходять воблери з фотоякістю і максимально яскравим зображенням. Крім цього, оригінальна УФ-фарба, яку ми застосовуємо для друку, відрізняється високою стійкістю до стирання. Це значно подовжить термін життя Ваших воблерів.

Також, в якості додаткових ефектів Ви можете замовити ламінацію або вибіркове покриття УФ-лаком. Ламінація зробить виріб більш міцним, а лак – привабливим.

Листи з надрукованою продукцією будуть швидко і якісно порізані на цифровому швейцарському комплексі ZUND G3. Це обладнання може надати Вашому воблеру абсолютно будь-яку форму.

Якщо Ви ще не визначилися з тим, які саме воблери найкраще прорекламують Вашу продукцію, то тут Вам на допомогу прийде відділ дизайну. Наші дизайнери підготують для Вас кілька оригінальних рішень.

Що ж робити, якщо Вам вже завтра потрібні готові вироби? Наш друкований цех працює цілодобово, щоб на наступний день Ви отримали своє замовлення.

Приклади робіт

Ощадливому клієнту

Якщо Ви захотіли спробувати свої сили в створенні макету воблерів або звернулися до дизайнера-фрілансера, то рекомендуємо ознайомитися з технічними вимогами. Вони допоможуть зберегти Ваші гроші і час.

Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!