м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Захисні екрани

для запобігання поширенню вірусних інфекцій

В період карантину є служби та категорії робітників, які не припиняють діяльність заради життєзабезпечення населення. До них відносяться касири в супермаркетах, продавці в невеликих магазинах, робітники заправних станцій і т.д. Великий потік людей, близький контакт с покупцями підвищують небезпеку інфікування і розповсюдження вірусу.

Захисний екран прикасової зони — не тільки тимчасове огородження співробітників на період епідемії коронавірусу, а й регулярна міра безпеки при щорічному загостренні сезонних епідеміологічних захворювань (грипу, ГРВІ, інших).

У чому наші переваги:
 • Невеликі наклади

  Ми готові виготовити для вас невелику кількість захисних екранів – від 1 примірника

 • Довільний розмір і форма екранів

  Завдяки наявності на виробництві верстатів ЧПК і термозгинального обладнання – ми можемо виготовити екрани будь-якого розміру. Виконати термозгинання, доповнити екран ребрами жорсткості, сформувати зручну для кріплення до каси форму екрану

 • Сертифіковані матеріали

  Екрани виконуються з прозорих полімерних пластиків. Це екологічні, стійкі до зовнішніх впливів матеріали

 • Доставка та монтаж по всій Україні

  Univest Advertising Production має власну службу доставки та монтажні бригади у всіх обласних центрах України

Захисні екрани – на варті нашого здоров’я!

Такі екрани можуть бути встановлені в супермаркетах, поштових відділеннях, точках самовивозу товарів інтернет-магазинів та інших місцях, де регулярно проходить великих потік клієнтів.

Захисні екрани прикасової зони та інформаційних стійок, створюють  механічний захист від розповсюдження інфекцій повітряно-крапельним шляхом, легко обробляються дезінфекційним засобом, не перешкоджає притоку повітря для комфортної роботи співробітника. Прийом готівкових коштів/розрахунок відбувається через спеціальне віконце. На поверхні можна розташувати логотип компанії або інформаційні антивірусні наклейки с попереджувальною інформацією.

Захисні екрани довго зберігають свій початковий вигляд і не потребують складного уходу. Будь-які забруднення видаляються спеціальними миючими засобами, після прибирання не залишається ніяких розводів та плям.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Якість нашої продукції завжди відповідає вимогам клієнта

Матеріал, що використовується для захисних екранів – це прозорий акрил або литий полікарбонат товщиною від 3 до 5 мм.

Литий полікарбонат – більш дорогий елітний матеріал. Завдяки більш в’язкій структурі він має високі протиударні властивості. Розбити його в умовах побутової експлуатації – практично неможливо. Для захисних екранів полікарбонат ідеальний.

Прозорий акрил (оргскло) – повністю прозорий жорсткий матеріал. Це оптимальний компроміс між функціональністю та вартістю. Акрил більш крихкий, тому потребує дбайливішого поводження.

Наша компанія має великий досвід обробки пластиків. Сучасне обладнання дозволяє нанести на екрани брендування, отримати рівні та гладкі лінії згину, краї без гострих окрайок. Для правосторонніх та лівосторонніх кас, ми виготовляємо дзеркальні конструкції.

Захисні екрани поставляються в повній комплектації з елементами кріплення для швидкого монтажу. За запитом, монтаж конструкції може бути виконано спеціалістами нашої компанії.

Приклади робіт

Прозорі пластикові екрани – це одна з мір профілактики розповсюдження вірусних захворювань

Даний напрямок дуже актуальний в ситуації що склалася. Зателефонуйте нам або залиште запит через спеціальну форму на сайті. Ми зв’яжемось із Вами та обговоримо концепцію продукту, запропонуємо свої ідеї, уважно вислухаємо Ваші побажання. На підставі отриманих даних ми створимо візуалізацію екранів для Вашого магазину.

Крім того, ми виготовляємо сигнальні наліпки про необхідність дотримуватись дистанції в 1,5 метри один від одного, які розташовуються на підлозі, поруч із касами або інформаційними стійками та інші інформаційні матеріали.

Серед наших партнерів
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!