м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Рекламна поліграфія

Поліграфічні рішення для будь-якого бізнесу.

Як реклама є необхідною умовою для просування вашого продукту, так і друкована продукція виступає невід’ємною частиною реклами. Навіть якщо ви використовуєте теле-, радіорекламу або інтернет просування, друкована продукція виступить її відмінним доповненням.

З огляду на той факт, що в людській пам’яті найкраще відкладається візуальна інформація, нашим головним завданням стає створення реклами, яку потенційний клієнт захоче прочитати. Саме тому важливо не просто знайти друкарню, яка якісно і своєчасно надрукує ваше замовлення, але і зможе запропонувати розробку оригінального дизайну.

Univest Advertising Production пропонує своїм клієнтам комплексне вирішення таких завдань, підбираючи найбільш оптимальні варіанти. Займаючись друком подібних замовлень вже більше 20 років, ми маємо багатий досвід друку флаєрів, буклетів, брошур, конвертів, візиток, папок і т.д.

Рекламна поліграфія від Univest Advertising Production

Рекламна поліграфія – це саме той вид друкованої продукції, який ваш потенційний клієнт отримує безпосередньо в руки. І тут він може в повній мірі оцінити ваше рекламне повідомлення, якість матеріалу, насиченість кольору і в цілому підхід до власної реклами. І щоб ваша аудиторія добре відреагувала на рекламу, а ви отримали бажаний результат в оптимальні терміни, Univest Advertising Production пропонує вам свої послуги з виробництва рекламної поліграфії в Києві.

 

Виготовлення різних видів рекламної поліграфії в Univest Advertising Production

Можливості нашої компанії в цьому напрямку практично не обмежені. Серед продукції, яку ви можете замовити у нас, присутні:

• візитки, буклети, листівки; • брошури, каталоги, меню; • листівки, дипломи та грамоти; • етикетки, наклейки, упаковки; • і багато іншого.

Кожен з цих видів продукції має своє призначення і функції. Ми ж зі свого боку, гарантуємо вам високу якість друку, виконання завдань в терміни і хороший сервіс. Хочете знати більше? Тоді ми розповімо, як друкуємо рекламну поліграфію на нашому виробництві.

 

Як друкує рекламну поліграфію Univest Advertising Production?

Друк рекламної поліграфії виконується за допомогою передової технології цифрового офсету на HP Indigo 5500. Це відкриває перед вами великі можливості в реалізації рекламних ідей:

• вищий колірний обхват в порівнянні з офсетним друком;

• друк продукції з білою фарбою;

• близьке до фотографічного якості друку;

• персоналізація кожного окремого примірника продукції;

• виконання замовлення в стислі терміни, так як немає потреби у виготовленні друкованих форм.

До того ж, якщо ви не можете підготувати макет виробу власними силами або його потрібно доопрацювати, наші дизайнери зроблять це за вас! Також ми маємо власне постпресс-обладнання. Це означає, що підготувати або доопрацювати макет, надрукувати продукцію і привести її в повну готовність ви можете в одному місці. А наявність CRM-системи, в якій ведеться повний контроль проходження замовлення, ви можете в будь-який момент отримати інформацію про його стадії виробництва і терміни.

 

На яких матеріалах друкувати рекламну поліграфію?

Рекламний друк в Univest Advertising Production здійснюється по різним матеріалам: звичайний і дизайнерський папір, картон, прозорі плівки і т.д. Ми маємо власний оперативний склад матеріалів, який регулярно поповнюється. Тому в більшості випадків вам не потрібно чекати, поки ми замовимо потрібний матеріал. За умови правильно підготовленого макета, ваше замовлення швидко піде в друк.

Доставка готової продукції

Univest Advertising Production має власну службу доставки, завдяки якій ви можете отримати рекламну поліграфію в будь-яку точку Києва. В інші міста України доставка здійснюється Новою Поштою. Щоб дізнатися додаткову інформацію, заповніть форму зворотнього зв’язку або зателефонуйте за номером +38 (044) 494 07 47.

 

Чекаємо Вас в Univest Advertising Production!

Детальніше
Не знайшли те, що ви шукали?
Залиште свої контакти і наш менеджер вам зателефонує