м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Друк плакатів

Реклама, яка приведе клієнтів

Плакати і афіші – яскраві представники широкоформатного друку, які завжди будуть тримати аудиторію в курсі подій. Чим же вони відрізняються?

Виготовлення плакатів вам буде потрібно, щоб акцентувати увагу покупців, наприклад, на знижках або розпродажах. Друк афіш допоможе запросити аудиторію на будь-яку подію або повідомити про проведення цілого комплексу заходів. У плакатах робиться наголос в першу чергу на графічну складову, а в афішах – на текстову.

Оскільки плакати і афіші розглядають зблизька, для їх друку необхідно використовувати тільки якісне обладнання та оригінальні матеріали. Це основні переваги, які ви отримаєте при співпраці з нами.

 

У чому наші переваги:
 • Друк шириною до 5 м.

  Наше друкарське обладнання дозволяє друкувати на рулонах шириною до 5 метрів і листах форматом до 3х2,5 метри

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

 • Робота в режимі 24/7

  Наше виробництво працює цілодобово, в 3 зміни і без вихідних. Більше 50% замовлень виконуються протягом 1 доби

 • Своя монтажна бригада

  Всю нашу продукцію монтують бригади сертифікованих фахівців

Плакати і афіші: що вам потрібно про них знати?

Найбільш популярний матеріал для виготовлення рекламних плакатів і друку афіш – папір щільністю 150 – 200г / м2. Крейдована поверхня паперу дозволяє зберегти соковитість зображення (фарба не провалюється в структуру матеріалу) і прекрасно підходить для друку з високою роздільною здатністю.

Друк афіш та плакатів може відбуватися в різних форматах. Найбільш популярні: А0, А1, А2 і А3. Незалежно від того, який розмір ви виберете, для реалізації вашого замовлення буде потрібен широкоформатний рулонний друк. Тут вам потрібно вибрати між екосольвентним – більш доступним, але менш довговічним, і УФ-друком – більш швидким, дорогим, екологічним рішенням, яке прослужить вам довше.

Для кріплення подібної продукції найбільш естетичним рішенням буде двосторонній скотч. Фіксація на скотч непомітна і не вимагає фахівців монтажників.

Ви хочете надрукувати афіші або плакати вигідно? Заповніть форму, і наші фахівці підберуть для вас найоптимальніший варіант.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Виріб, на який хочеться дивитися знову і знову

Ви шукаєте, де замовити друк плакатів і афіш в Києві? У Univest Advertising Production будуть раді вашим замовленням. У нашому арсеналі тільки нове обладнання, здатне друкувати як екосольвентним чорнилом, так і УФ-фарбою.

Для друку продукції Univest Advertising Production використовує тільки рекомендовані виробником фарби. Це дозволяє домогтися максимально широкого колірного охоплення і зробити вашу продукцію стійкою до вигорання.

Перед відвантаженням вироби або скручуються, або упаковуються в спеціальні картонні тубуси. Це дозволяє уникнути пошкоджень при транспортуванні.

Щоб ваші плакати або афіші привертали увагу, наш відділ дизайну підбере для вас найбільш нестандартні рішення, враховуючи при цьому всі ваші побажання.

Приклади робіт

На чому ви зможете заощадити?

Перед тим як створювати макет вашого замовлення, переконайтеся, що він відповідає технічним вимогам. Їх можна знайти у нас на сайті. Виконання цих вимог допоможе вам зберегти гроші на редагування з боку нашого фахівця. Крім цього, грамотно складений макет набагато швидше відправиться до друку.

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!