м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Виготовлення блокнотів

Блокнот – джерело реклами, яке завжди під рукою

Замовити друк блокнотів у фірмовому стилі це відмінний спосіб підготуватися до майбутньої конференції, виставки або семінару. З одного боку блокнот дозволить відвідувачам робити записи і краще запам’ятати інформацію, а з іншого така продукція довше прослужить як джерело реклами.

Не слід забувати і про те, що блокнот може виступати як іміджева складова вашого корпоративного стилю. Саме тому важливо підібрати друкарню, яка зможе запропонувати гідний рівень виконання вашого замовлення.

У чому наші переваги:
 • Цифровий офсет

  Цифрові тиражі з офсетною якістю завдяки технології друку “Цифровий офсет” від HP Indigo

 • Оперативне виробництво

  Найкоротші терміни здачі рекламної продукції – понад 50% замовлень виконуються протягом 24 годин

 • Автоматизований постпрес комплекс

  Порізка, ламінація, біговка, висічка, брошурування, PUR-палітурка на одному виробництві, без підключення субпідряду

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

Які блокноти найчастіше замовляють?

Найчастіше блокноти роблять форматів А6, А5 або А4, завдяки чому їх зручно носити з собою в папці з паперами, портфелі або кишені на різні заходи.

При виготовленні блокнотів може використовуватися як звичайний папір, так і комбіновані матеріали. Наприклад, блок для записів роблять з офсетного паперу щільністю 80-115 г / м2, а ось обкладинка може виготовлятися як з паперу (250-300 г / м2), так і з картону, пластику або листового магніту.

З метою економії, розмітка сторінок і фірмова символіка на аркушах часто наноситься тільки одним кольором. Зате для виготовлення обкладинок, зазвичай, застосовують повнокольоровий друк. Сторінки в подібній продукції скріплюють за допомогою клею, скоб або збирають на пружину. Від вибору того чи іншого варіанту буде залежати, наскільки легко споживач зможе користуватися блокнотом і, при необхідності, виривати з нього листки. Збираючись зробити блокноти на замовлення, враховуйте, що всі перераховані вище параметри будуть впливати на їх вартість. Щоб отримати розрахунок або додаткову інформацію, заповніть форму нижче.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Виготовимо блокнот, який сподобається

Univest Advertising Production давно займається виготовленням блокнотів в Києві, маючи в своєму розпорядженні усе необхідне обладнанням і досвід. Для друку такої продукції ми використовуємо технологію цифрового офсету. Саме тому, замовивши блокноти у нас, Ви отримаєте:

– якість, схожу з офсетним друком;

– оперативність друку;

– імітацію кольорів PANTONE до 97%;

– стабільність кольору у всьому тиражу;

– точну передачу кольору при двосторонньому друці.

Крім порізки і скріплення замовлення, Univest Advertising Production пропонує своїм клієнтам вибіркове нанесення УФ лаку на окремі елементи обкладинки блокноту, додавання глянцю за рахунок ламінації, тиснення фольгою.

Якщо ж ви хочете отримати блокноти з впізнаваним дизайном, то його із задоволенням розроблять для вас в нашому креативному агентстві.

Приклади робіт

Порада, як не переплачувати за замовлення

Перед тим, як створювати макет блокноту, уважно вивчіть технічні вимоги або передайте їх дизайнеру. Якщо ми не займаємося зайвим доопрацюванням – Ви економите гроші. Якщо Ваше замовлення відразу відправлять на друк – Ви економите час. Одного разу скачавши собі технічні вимоги, ви зможете їх використовувати при кожному новому замовленні.

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!