м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Друк брошур

Брошура – лаконічна і ємна

Якщо інформація, яку ви хочете донести до аудиторії, не поміщається в листівку або буклет, замовте брошуру. Цей вид рекламної поліграфії складається зі скріплених в невеличку книжечку аркушів паперу. Зазвичай це від 8 до 48 сторінок. Всі дані про надані товари і послуги можуть бути доповнені відповідними барвистими картинками, детальним описом продукції та цінами на неї.

Замовляючи у нас брошури, ви отримаєте вироби, яке не залишать аудиторію байдужою. Застосування якісних матеріалів і багаторічний досвід – це вже дві причини замовити у нас.

У чому наші переваги:
 • Цифровий офсет

  Цифрові тиражі з офсетною якістю завдяки технології друку “Цифровий офсет” від HP Indigo

 • Оперативне виробництво

  Найкоротші терміни здачі рекламної продукції – понад 50% замовлень виконуються протягом 24 годин

 • Автоматизований постпрес комплекс

  Порізка, ламінація, біговка, висічка, брошурування, PUR-палітурка на одному виробництві, без підключення субпідряду

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

Що впливає на вартість замовлення брошури?

Брошури, як і будь-яка інша друкована продукція, можуть відрізнятися одна від одної за деякими параметрами, які впливають на їх собівартість і інтерес з боку споживача. Основні з них ми розглянемо нижче.

Формат. Цей параметр нам відразу диктує те, яку брошуру побачить потенційний клієнт. Зазвичай розглядають варіанти розміру А4 і А5, але є можливість надрукувати брошуру практично будь-якого розміру. Часто нестандартний формат брошури може дуже ефективно привернути увагу до вашої продукції.

Тип кріплення. Найчастіше для виготовлення рекламних брошур вибирають між скобами або пружиною. Зрідка застосовується склейка, але вона актуальніша для інших видів друкованої продукції.

Матеріал. Для друку брошур зазвичай використовується папір щільністю від 115 гр / м і вище, обкладинку можуть обробляти лаком або виготовляти з більш щільного матеріалу, наприклад, картону.

Крім офсетного паперу можуть також застосовуватися:

крейдований папір – від офсетного відрізняється наявністю глянсового покриття, більш гладкого зовні і на дотик;

дизайнерський папір – виділяється незвичайною фактурою і кольором, що, безумовно, підкреслить креативність і ексклюзивність продукції.

Кольоровість друку. Як і у випадку з іншою подібною продукцією, брошура може бути виконана як чорно-білою, так і повнокольоровою.

Найчастіше брошури скріплюються на скобу і мають формат в складеному вигляді А5 або А4.

Від вибору одного з перерахованих вище варіантів, безпосередньо залежить вартість і швидкість виконання замовлення.

Якщо ж ви хочете отримати розрахунок або виникли додаткові питання, то вам слід заповнити форму нижче.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Брошури, які вражають

Univest Advertising Production крім друку брошур в Києві пропонує розробку оригінального дизайну, здійснюючи ретельний підбір графіки, кольору, тексту та шрифту. Підбір відбувається або відповідно до брендбуку, або в залежності від побажань замовника.

Для отримання якісного і швидкого друку рекламних брошур, наша компанія застосовує технологію цифрового офсету. Завдяки цьому ви отримуєте:

– високу якість за невеликі гроші (за умови тиражу до 1000 примірників);

– можливість імітувати колірну палітру PANTONE;

– відсутність різнотону в тиражі;

– можливість вносити зміни хоч в кожну копію.

Якщо замовник хоче якось виділитися серед конкурентів, то ми завжди готові застосувати додаткові ефекти (ламінація, покриття деяких елементів лаком, тиснення фольгою і т.д.), які допоможуть зробити брошури нестандартними. Також ми можемо надати будь-яку форму кінцевому продукту, що дозволить втілити найсміливіші дизайнерські рішення.

Приклади робіт

Зекономити просто

Щоб Ваше замовлення було виконано максимально швидко і якісно, перед розробкою макету брошури ретельно ознайомтеся з технічними вимогами або передайте цю інформацію дизайнеру. Це заощадить Ваш час і значно знизить грошові витрати.

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!