м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Друк настінних календарів

Настінний календар – реклама на рік

Настінний календар може виступати не тільки в ролі помічника, готового у будь-який момент підказати, який сьогодні день тижня, але і стати справжньою окрасою кабінету.

Досить часто на календарях можна побачити логотип, слоган, перелік послуг або будь-яку іншу додаткову інформацію про компанію. Така продукція може цілий рік виступати і як функціональна річ, і як ненав’язлива реклама, на яку точно будуть звертати увагу.

Якісно зроблений календар може навіть стати прикрасою офісу, тому важливо серйозно підійти до вибору поліграфії-підрядника.

У чому наші переваги:
 • Цифровий офсет

  Цифрові тиражі з офсетною якістю завдяки технології друку “Цифровий офсет” від HP Indigo

 • Оперативне виробництво

  Найкоротші терміни здачі рекламної продукції – понад 50% замовлень виконуються протягом 24 годин

 • Автоматизований постпрес комплекс

  Порізка, ламінація, біговка, висічка, брошурування, PUR-палітурка на одному виробництві, без підключення субпідряду

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

Нашим клієнтам завжди є з чого вибрати

Найчастіше настінні календарі представлені в декількох варіантах:

плакат – один аркуш паперу, щільністю 150-200 г / м, формату від А3 до А0, на якому зображений матеріал рекламного характеру, а також календарна сітка;

перекидний – дюжина аркушів паперу щільністю близько 150 г / м, зібраних на пружину з ригелем, де кожна сторінка – це місяць. Зазвичай їх роблять з обкладинкою і підкладкою, виконаними з щільного паперу (близько 250 г / м) або картону;

квартальний – календар, на якому відразу видно три місяці – попередній, поточний і майбутній. Як і перекидний, оснащується підкладкою. Збирається на пружині і комплектується спеціальною пластиковою стрічкою з рамкою для виділення поточного дня тижня.

Виготовлення календарів відбувається як на офсетному, так і на крейдованому папері. Для обкладинок і деяких елементів може застосовуватися більш міцний матеріал, наприклад, картон.

Крім вище перерахованих факторів, на вартість виконання замовлення може вплинути застосування додаткових ефектів і кольоровість.

Щоб отримати більш точну інформацію, заповніть форму нижче, і наші менеджери допоможуть вам знайти найоптимальніше рішення.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Що зробить ваші настінні календарі гарними?

Настінний календар повинен не просто привернути увагу кінцевого споживача, а викликати бажання його повісити собі на стіну. Щоб домогтися такого ефекту, необхідно ретельно продумати дизайн вашого замовлення. Креативно і в термін впоратися з цим завданням вам допоможе наше креативне агентство.

Наступний крок – використання найбільш оптимальної технології друку. Univest Advertisg Production для реалізації подібних замовлень використовує цифрову офсетну машину HP Indigo, що дозволяє відчути нашим клієнтам ряд переваг:

– оперативність друку (2000 відбитків на годину без додрукарської підготовки);

– висока якість зображення (порівнянне з офсетним);

– імітація квітів PANTONE (до 97%);

– рентабельність (за умови тиражу до 1000 примірників).

Щоб надати продукції більшої привабливості, Univest Advertisg Production застосовує ламінацію, повне або вибіркове покриття УФ-лаком, а також тиснення фольгою.

Приклади робіт

А хочете заощадити?

Перед тим як друкувати календарі на замовлення в Києві, рекомендуємо звернути увагу на технічні вимоги. Врахувавши цю інформацію, Ви заощадите свої час і гроші. Пов’язано це з тим, що макет, виконаний відповідно до цих вимог, не треба буде правити нашому дизайнеру, а Вам оплачувати додаткові послуги. Також це вплине на швидкість відправки замовлення до друку.

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!