м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Друк презентацій

Презентації та річні звіти - ненудні документи

Презентація – це багатосторінковий документ, застосовуваний або як роздатковий матеріал, або як самостійне джерело інформації про компанію та наданих нею послугах.

Зазвичай містить в собі велику кількість графіків, діаграм і конкретних фактів. Часто використовується на різних семінарах, виставках, зустрічах та інших заходах.

Річний звіт – документ, головна мета якого проінформувати певну аудиторію про фінансові результати компанії, а також досягнення, які відбулися за рік.

Виготовляється подібна продукція невеликим тиражем і поширюється в друкованому вигляді на внутрішніх засіданнях або серед інвесторів і ключових осіб компанії.

У чому наші переваги:
 • Цифровий офсет

  Цифрові тиражі з офсетною якістю завдяки технології друку “Цифровий офсет” від HP Indigo

 • Оперативне виробництво

  Найкоротші терміни здачі рекламної продукції – понад 50% замовлень виконуються протягом 24 годин

 • Автоматизований постпрес комплекс

  Порізка, ламінація, біговка, висічка, брошурування, PUR-палітурка на одному виробництві, без підключення субпідряду

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

Кілька порад з виготовлення презентацій і звітів

Замовляючи друк презентацій, пам’ятайте, що ця продукція не розрахована на тривале використання і, в основному, застосовується або для наочності, або як джерело додаткових даних. Саме тому при виготовленні доцільно застосовувати недорогі матеріали.

Найчастіше презентації виготовляють на звичайному офсетному папері, але іноді використовується і крейдований. Друкування може бути як чорно-білим, так і повнокольоровим. Що ж стосується формату зазвичай вибирають А4, оскільки він відмінно вміщується в папку для паперів.

Також потрібно відзначити, що подібна продукція часто зшивається на пружину, оскільки в разі зміни або доповнення інформації презентацію завжди можна розшити і доповнити.

Із друком річних звітів ситуація вже інша. На відміну від презентацій, тут як раз краще використовувати більш дорогі матеріали, які зможуть підкреслити як солідність компанії, так і якість самого виробу.

При виготовленні річних звітів частіше використовується крейдований папір, а ось обкладинку зазвичай роблять тверду зі спеціальним покриттям (на паперовій, тканинній або ж нетканій основі).

Формат, в якому друкуються звіти, зазвичай А4, але все залежить від вимог замовника.

Що стосується щільності паперу, тут найчастіше вибирають в діапазоні від 130 до 180 гр / м. Хотілося б відзначити, що більш щільний матеріал приємніший на дотик і викликає більше довіри у кінцевого споживача.

Найчастіше подібні вироби друкуються кольоровими, що позитивно позначається на їх презентабельності.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Презентації та звіти, які дійсно вражають

В першу чергу, для одержання дійсно якісної продукції необхідно ретельно продумати дизайн. Наша компанія може допомогти замовнику у вирішенні цієї задачі, так як Univest Advertising Production має в своєму розпорядженні креативне агентство, в якому наші висококваліфіковані фахівці зможуть розробити гідний зовнішній вигляд для Вашої презентації або річного звіту.

Також важливим фактором є технологія друку, яка буде застосована для реалізації Вашого замовлення.

Оскільки Univest Advertising Production, крім досить широкого спектру обладнання, володіє друкованою машиною HP Indigo, ми можемо запропонувати нашим клієнтам застосування технології цифрового офсету. Ця технологія зібрала в собі переваги цифрового та офсетного друку, що дозволяє Вам отримати в результаті:

– якість друку, схожу з офсетним;

– швидкість цифрового друку;

– відсутність різнотону в тиражі;

– імітацію до 97% палітри PANTONE;

– низьку ціну друку (при невеликих тиражах).

Приклади робіт

Як заощадити?

Перед тим як створювати макет замовлення, обов’язково ознайомтеся з технічними вимогами або передайте їх Вашому дизайнеру. Це полегшить процес підготовки з одного боку, а з іншого відразу дозволить відправити Ваше замовлення в друк. Так, Ви економите гроші і час, які в іншому випадку довелося б витратити на додаткове доопрацювання.

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!