м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Виготовлення запрошень

Як запросити людей на захід?

Запрошення – це аркуш цупкого паперу, заповнений з однієї або обох сторін графічним матеріалом і текстовою інформацією, яка повідомляє про дату і місце проведення події. Може бути виконаний як зі згином, так і без.

Друк запрошень необхідний при підготовці до різних заходів:  ювілеїв, корпоративів, презентацій, концертів, виставок, творчих вечорів, особистих урочистостей.

Оскільки така продукція є досить важливим елементом іміджу, її виготовлення найкраще довірити професійній компанії. Остання найбільш комплексно підійде до завдання, а обладнання і досвід дозволить виконати замовлення якісно і в строк.

У чому наші переваги:
 • Цифровий офсет

  Цифрові тиражі з офсетною якістю завдяки технології друку “Цифровий офсет” від HP Indigo

 • Оперативне виробництво

  Найкоротші терміни здачі рекламної продукції – понад 50% замовлень виконуються протягом 24 годин

 • Автоматизований постпрес комплекс

  Порізка, ламінація, біговка, висічка, брошурування, PUR-палітурка на одному виробництві, без підключення субпідряду

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

А ви вже вибрали собі запрошення?

Замовляючи запрошення, зверніть увагу на те, що вони можуть сильно відрізнятися за розміром, типом паперу, його щільністю і наявністю персоналізації.

Розмір найчастіше відповідає євроформату, що не дивно, оскільки таку продукцію зручніше розсилати поштою. Але зустрічаються варіанти розміру А5 і А6.

Виготовлення запрошень відбувається з використанням офсетного, крейдованого, дизайнерського паперу щільністю 250-300 гр / м. Також друк може виконуватися на картоні (звичайному, кольоровому або дизайнерському).

Під персоналізацією мається на увазі друк змінних даних на кожному виробі. Це може бути друк штрих кодів, дат, серійних номерів, імен одержувачів і т.д.

Всі ці фактори позначаться на вартості замовлення, тому для її розрахунку заповніть форму, і наші менеджери зв’яжуться з вами.

Звертаємо Вашу увагу! Мінімальний тираж замовлення – 50 шт.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Запрошення, від якого не зможуть відмовитися

Запрошення – це та продукція, якість і манера виконання якої впливає безпосередньо на імідж компанії і бажання одержувача прийти на захід.

Для друку подібних виробів Univest Advertising Production використовує цифрову офсетну машину HP Indigo, завдяки чому ви отримуєте:

Якість друку, схожу з офсетним (чітке зображення, плавні градієнти, наявність растрової розетки).

Висока швидкість друку (2000 кольорових відбитків формату А3 в годину).

Персоналізація продукції (можливість вносити зміни в кожен екземпляр тиражу).

Імітація кольорової палітри PANTONE (з точністю до 97%).

Продукція, роздрукована з застосуванням такої технології відразу готова до подальшої обробки, а саме – до порізки. Наявність комплексу цифрової порізки дозволяє нам надати вашим запрошенням форму будь-якої складності.

В якості додаткових ефектів Univest Advertising Production пропонує вибіркове покриття поверхні УФ-лаком, ламінування, тиснення і висікання.

Якщо ви ще не визначилися з дизайном замовлення, то вирішити це завдання вам допоможуть фахівці нашого креативного агентства. Якісно і в термін вони знайдуть рішення, враховуючи при цьому тематику заходу.

Приклади робіт

Як захистити себе від зайвих витрат?

Це питання завжди актуальне при замовленні будь-якої продукції. Особливо приємно, якщо економія подвійна. Ознайомившись з технічними вимогами перед створенням макета запрошень, ви збережете:

Гроші, які довелося б доплатити за правки, виконані нашим дизайнером;

Час, витрачений на доопрацювання.

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!