м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Виробництво упаковки

Приодягніть свою продукцію

Як вплинути на вибір потенційного покупця? Як зробити так, щоб він купив саме вашу продукцію, а не продукцію конкурента? Особливо, якщо товари мало відрізняються. Знайти відповіді на ці питання нам допоможе товарна упаковка.

Окрім захисту від пошкоджень, упаковка може виступати в якості реклами. Саме вона допоможе підштовхнути людину в момент вибору до придбання Вашого товару.

Але щоб упаковка дійсно справила такий ефект, дуже важливо підібрати друкарню, яка зможе запропонувати вам найбільш якісне і своєчасне виконання замовлення.

У чому наші переваги:
 • Цифровий офсет

  Цифрові тиражі з офсетною якістю завдяки технології друку “Цифровий офсет” від HP Indigo

 • Оперативне виробництво

  Найкоротші терміни здачі рекламної продукції – понад 50% замовлень виконуються протягом 24 годин

 • Автоматизований постпрес комплекс

  Порізка, ламінація, біговка, висічка, брошурування, PUR-палітурка на одному виробництві, без підключення субпідряду

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

З чого складається ціна упаковки?

Плануючи замовити виготовлення упаковок в Києві, не зайвим буде взяти до уваги чинники, які вплинуть на вартість і ефективність упаковки.

Перший з них – матеріал. Найчастіше упаковку для продукції виробляють з картону, паперу або плівки. Все залежить від товару, який буде в неї пакуватися і умов, в яких буде відбуватися зберігання. Ці ж параметри впливають і на розмір.

Наступний фактор – це кольоровість друку. Так, вона може бути  як одноколірною, що, безсумнівно, позитивно позначиться на її вартості, так і повнокольорною, що зробить Ваше замовлення яскравішим. Досить часто дизайн упаковки вимагає застосування кольорової палітри PANTONE, що робить її більш привабливою і впізнаваною.

Щоб отримати більше інформації або дізнатися вартість вашого замовлення, зв’яжіться з нашими менеджерами або заповніть форму нижче.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Упаковка, від якої не відвести погляду

Для вирішення цього завдання Univest Advertising Production використовує цифрову офсетну машину HP Indigo, завдяки чому наші клієнти отримують:

– якісний і довговічний друк, стійкий до вигоряння;

– чіткість ліній, що особливо важливо при нанесенні дрібного шрифту;

– імітацію кольорової палітри PANTONE до 97%;

– можливість друку на плівці, в тому числі прозорої, з нанесенням білил;

– відсутність різнотону і полошения в тиражі;

 

Також слід зазначити, що ми можемо робити сигнальні зразки, завдяки яким замовник зможе побачити, яким буде тираж і або затвердити його, або внести коригування.

Після друку Univest Advertising Production здійснює порізку будь-якої складності, а до виробів з паперу або картону, в якості додаткових ефектів, можливе покриття лаком окремих елементів і тиснення фольгою.

Якщо ж ви не впевнені в привабливості дизайну упаковки, яку хочете замовити, то вам з радістю допоможуть в нашому креативному агентстві.

Приклади робіт

Як позбавити себе від зайвих витрат?

Якщо ви все-таки вирішили розробити дизайн упаковок самостійно або звернутись до дизайнера-фрілансера, обов’язково ознайомтесь з технічними вимогами. Виконавши макет відповідно до них, ви збережете:

– гроші, які доведеться доплатити за правки, внесені нашим фахівцем;

– час, який доведеться витратити на доопрацювання макету.

 

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!