м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок
26.03.2020

Тримай дистанцію! Будь здоров! Сигнальні наліпки на допомогу!

  • Ритейл
  • самоклеющиеся пленки

Прийшов час колективної відповідальності й зараз від кожного з нас залежить безпека і здоров’я оточуючих. У магазинах, поштових відділеннях, банках, ми контактуємо з іншими людьми, тому рекомендації дотримуватися відстані дуже важливі. Щоб зупинити мимовільне бажання присунутися ближче та «скоротити» чергу, попереджувальним сигналом можуть служити підлогові наліпки. Вони визначають відстань в черзі між людьми, щоб забезпечити максимально безпечний простір. Нижче ми пропонуємо кілька прикладів, як це може виглядати в супермаркетах.

Ми пропонуємо друк наліпок на самоклеючій плівці із захисним шаром. Детальніше про можливості Univest Advertising Production щодо технологій друку наліпок можна ознайомитися в статті «Друк на самоклеючій плівці». Вироблені нами наклейки стійкі до подряпин, тертя взуття, натирачів, миючих та засобів для дезінфекції, а також води. Сигнальні наліпки можуть зображати попереджувальні написи, оформлені у фірмовому стилі супермаркету чи магазину. Для розміщення накліпок та їх тривалого терміну служби, достатньо ретельно очистити та знежирити поверхню. Монтаж наліпок можна проводити самостійно або за запитом монтаж може бути виконаний фахівцями нашої компанії.

Також актуальні зараз попереджувальні антивірусні наліпки, що нагадують про необхідність дезінфікувати й мити руки, заходити в громадське місце в масці та ін. Наклейки різноманітних розмірів і конфігурацій зараз активно розміщують на дверях, вітринах, стінах та інших видимих поверхнях.

Наші дизайнери працюють над створенням різноманітних наліпок, тому ми можемо надати вам готові варіанти з нашого банку ідей. А також створити для вас індивідуальний дизайн наліпок відповідно до наданої вами інформації. Розмір може варіюватися від невеликих стікерпаків до широкоформатних наліпок до 5 м. Наклад маленьких наліпок від 10 шт., великих від 1 шт.

А для захисту працівників магазинів, банків та інших установ, наша компанія пропонує виготовлення прозорих екранів, що створюють бар’єр від вірусів та інших інфекцій.

Зателефонуйте нам або надішліть запит на електронну пошту: rpk@upp.ua. Ми зв’яжемося з Вами, запропонуємо свої ідеї, уважно вислухаємо Ваші побажання.

 

Зараз ситуація непроста, але дуже важливо пам’ятати — скоро ми всі повернемося до звичного життя!

Автор статті
Бондаренко Оксана
Маркетолог

Підписуйтесь на оновлення
І залишайтеся завжди в курсі подій!